Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sikítófrászt kapok! A cipővásá...

Sikítófrászt kapok! A cipővásárlás ilyen bonyolult lenne?

Figyelt kérdés

2 éves a kisfiam. Szeretnék neki egy bőr őszi cipőt és télre egy bélelt hótaposót v. bakancsot. Már a neten végig nyaltam az összes lehetséges cipő üzletet, de nem tudok dönteni.

- ne legyen horror ára

- viszonylag jó minőségű legyen

- ne fázzon a lába benne

A deichmann-ba voltunk, ott volt ami megfelelt, de nincs méret.

Túlbonyolítom?

Ti hol vettetek cipőt, csizmát?


2012. okt. 8. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Deichmann honlapján, írd be a méreteteket, és az ÜZLETKERESŐ megmondja, hogy melyikben lehet kapni. Ha biztosra akarsz menni, hívd fel őket és tetesd félre, aztán elmész érte.
2012. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
túlbonyolitod szerinte pofon egyzser én már vettem 2 darabot egy nap alatt sikerült bezsereznem és nem horribilis összegért és meleg vizálló és jo a lábára
2012. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Mi évek óta itt vásárolunk őszi és téli cipőket. Egyedülálló a választék és korrektek az árak.

2012. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most nyílt nemrég sportdirekt nevű bolt,bementünk,körbenéztem,kapott közben játékt így még hiszti sem volt,megvettük,kész.

(deichmanban jók lennének,de valahogy méret se gyerekből se felnőttből sosincs a kinézettben,megyével arrébb csak nem megyek egy cipőért)

2012. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet 3-as. Délután megyünk!
2012. okt. 8. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Megértem a problémádat. :)

Épp ezért még sehol nem vettem téli cipőt.

Őszit a liliputinál, de annak "horror" ára van.

2012. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi leggyakrabban a Decathlonban veszünk cipőt. Jó minőségű, egészen olcsónak számít a cipőboltokhoz képest, és garanciális.
2012. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ava87 ***** válasza:

Hát igen, a cipővásárlás számomra is rémálom :) 5 éves a fiam, egy sima egyszerű benti cipőt akartam venni neki az oviba, azzal is épp eléggé meggyűlt a bajom. Valahogy a világ összes boltjában, mindig pont az ő mérete hiánycikk (nem csak cipőből). Jó, nagy nehezen találtunk a méretében cipőt, abból az egyik olyan volt, hogy már ránézésre szét akart esni, a másikra azt mondta, hogy kényelmetlen, mert nyomja oldalt, a harmadik szintén kényelmetlen, mert "idegesítő" a talpa, bármit is jelentsen ez, és a többi és a többi.

Amikor kisebb volt, téli csizmát még simán mertem neki rendelni Ebay-ről, de most már sajnos nem lehet, felpróbálás nélkül semmit, mert csak a sokadik felel meg neki.

2012. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! Sikerült venni őszi cipőt a Pinkben, téli csizmát a decathlon-ban.

Ezt a Pink üzletet megjegyzem magamnak! :) Az eladó is profi volt, segített választani, tudta, hogy melyik cipő milyen típusú lábra... szóval tuti hely.

2012. okt. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!