Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A mega blocks és a maxi...

A mega blocks és a maxi blocks kockák kompatibilisek egymással és egyik nagyobbaknak, másik kisebbeknek való? Vagy semmi közük egymáshoz?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés: Maxi Blocks-nak van állatos fajtája? vagy melyik építőkocka-gyártónak van állatos vagy farmos szettje elérhető áron? olyan mint a duplo-farm vagy állatkert, csak olcsóbban
2012. okt. 8. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Fú nekünk volt mindkét fajta, de sosem próbáltam hogy egymással passzolnak-e. De úgy gondolom hogy nem, mert a maxiblock-nak egy árnyalattal magasabb a henger alakú része. Sajnos már nem tudom megnézni, mert odaadtuk az ovodának.

Szerintem nézd meg egy játékboltban a méreteit. A megablock-nak egyébként van sokféle változata, thomas-os, farmos, hercegnős, stb.. A maxiblock-nak csak olyan van, ahol a kockákra van rajzolva a minta, legalább is én csak ilyet láttam eddig.

2012. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igen a maxi blocks matricákkal van mintázva, nem maga a kocka mintás sajnos. ezért felmatricázni nem is tudtuk még a készletünket, mert mániája a kisfiamnak az összes elérhető matrica lerongálása...
2012. okt. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!