Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » DD Step cipőt használó gyereke...

DD Step cipőt használó gyerekek anyukái?

Figyelt kérdés

Akinek már van tapasztalata a cipővel kapcsolatban, megosztaná velem?


Vettem fiamnak egy őszi cipőt. Azt írták, hogy strapabíró, kopásálló gumitalp/orr.


Arra lennék kíváncsi, hogy "aktívan" motorozó/futóbicikliző gyermeketek cipője mennyire bírta a strapát. Mennyire vásott/kopott el az orra?


2012. okt. 8. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. két éve fedeztem fel ezt a cipőmárkát, azóta csak DDStep cipőket veszek a gyerekeimnek. Csinosak, szépek, kényelmesek, korrekt az áruk, és strapabírók. Egyik sem használódott még el, hanem egyszerűen kinőtték, azért kellett újat venni. Be van fogva rendesen motorozásra is, de meg se látszik az orrán, úgyhogy én csak ajánlani tudom!
2012. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Remélem nálunk is beválik. Télre is ilyen márkájú bakancsot néztem ki.

2012. okt. 8. 22:51
 3/3 Z.Dalma válasza:
Nekem jó tapasztalataim vannak, bírja a strapát! Bár a színe azért kopik, lányomnak lila és bordó volt, azoknak kissé megfakult, kopott a színük a használat alatt, de maga a cipő ugyanolyan jó állapotú, mint újkorában volt, nincs eltaposva a sarka, lemotorozva az orra. vettem korábban olyan cipőt, ami két motorozást bírt ki, de ezeknek olyan erős gumi van az orrán, hogy nem árt neki a motorozás.
2012. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!