Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka, aki épp...

Van itt olyan anyuka, aki épp állást keres?

Figyelt kérdés
Milyen területen, mióta keresgélsz? Mennyi ideig voltál otthon?

2012. okt. 10. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyesen vagyok, már mostanában sokat nézegetem,jelentkezek is.Eddig eredménytelenül.És te?
2012. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Februárban telik le a gyedem, akkortól már szeretnék dolgozni. (pénzügyi terület). Egy interjún voltam, nem vettek fel. Sorra küldöm az önéletrajzokat...
2012. okt. 10. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szeptember óta küldözgetem az önéletrajzokat, a zepter edény áruláson és kupon áruláson kívül semmi. hogy őszinte legyek, én nem vágyom karrierre, nekem a háztartás, férjem, fiam ellátása bőven elég lenne, de a pénz meg kell, ezért mennék dolgozni, csak nem jött még össze eddig. milyen terület? kb mindegy, ok, sales marketing nem.
2012. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben járt le a gyesem, augusztus óta vadászom az állásokat. Pedagógus és vendéglátós végzettségem is van, de már úgy vagyok vele, hogy akár takarítani is elmegyek, csak legyen valami. Már az összes nagyobb hipermarketbe is küldtem jelentkezést (pénztáros, árufeltöltő, vagy akármi). Ha 150 db önéletrajzot nem küldtem el, akkor egyet sem, és eddig 2 helyről hívtak vissza, az egyiknek az volt a kifogása, hogy messze lakom (25 km), a másik meg házalós ügynöki munka lett volna, vállalkozóit kiváltva, jutalékos rendszerben (azt én nem vállaltam).

A héten voltam bent a NAV-nál, start-bónusz kártyára is jogosult vagyok, már azt is beleírtam az önéletrajzba, hátha jobban felvesznek, hogy kevesebb járulékot kell utánam fizetniük a cégeknek. Eddig nem sok a siker. :(

Ja, és Borsod megye.

2012. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is állást keresek, szeptember óta.

Nekem még tart a gyed-em március végéig, de addigra szeretnék dolgozni. A régi helyemre 7 év után nem vesznek vissza, ők mondták, hogy örüljek, hogy ennyi a haladékom, mert az aktív állományos dolgozók még egy hetet maradhattak. Veszélyeztetett terhességgel együtt két éve vagyok itthon.

Biztosítónál dolgoztam, adminisztráció, asszisztencia, mindegy, csak irodai legyen.

2012. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg tanfolyamra járok,de 5-én vége lesz,a pénz meg nagyon kell.augusztus óta küldözgetem az önéletrajzaimat mindenhová.tanítói diplomám,vendéglátós,kereskedő,pénzügyi-számviteli,ecdl végzettségem van,8 éves banki tapasztalatom.kiváltottam a start kártyát,mégsem hívnak fel sehonnan.még egy nyomorult semmi állásnál sem.kezdek letörni,mert én dolgozni szeretnék,nem pedig itthon ülni és várni a szebb jövőt.
2012. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 10-én járt le a gyesem, sorra küldöm az önéletrajzokat, de a legtöbb helyen még választ sem küldenek. (gyógypedagógusi végzettségem van)
2012. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!