Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányom elalvásnál...

3 éves lányom elalvásnál leizzad. Más tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

Ez a téli időszakban fordul elő. Tavaly is ez volt. Ma is, mire én is lefürödtem, át kellett öltöztetnem, mert vizes volt. Pedig csak egy hosszú ujjú póló és egy kisbugyi volt rajta. Rá a paplan. A lakásban nincs túl meleg, kb 20-21 fok.

Nyáron ilyen gond nem volt.

Más tapasztalt ilyet?

Mitől lehet?

Mit tehetnék ellene? Ötletek?



2012. okt. 10. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
1,5 évesem télen - nyáron leizzad az elalvásnál, majd kb. 1 óra múlva már teljesen száraz mindene. Én nem ébresztem az átöltözés miatt. Barátnőm 2 évese ugyanilyen.
2012. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3 éves lányom is ilyen, egyszerűen az apja génjeit örökölte. Az is izzad már 23 fokban tavasszal. Éjszaka rövidujjú pizsifelső meg hosszúszárú pizsialsó van rajta. Valamelyik nap hosszú garnitúrát adtam rá, de nem bírt elaludni, szólt hogy melege van, adtam rá rövidet.
2012. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves fiam is ilyen, de ő nyáron is leizzad elalvásnál. Így csak később takarom be jobban, addig meg is szárad, utána már nem izzad.
2012. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!