Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Autista repkedésről hol...

Autista repkedésről hol találok videót? És az ugrálás is jellemző tünet?

Figyelt kérdés
A kislányom mióta trambulinunk van és megtanult ugrálni, folyton ugrál bent is, meg lábujjhegyezik, meg hadonászik a kezével. Ez gyanús lehet? 22 hós. Amúgy nem látok rajta furcsát, nyugis, kedves gyerek.
2012. okt. 11. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezek lehetnek tunetek, meg az ugralas is. Az en kisfiam rakapott a forgos szekre, ha nem volt szek forgott egyhelyben, 3 evesem ramondtak, hogy autista :(
2012. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Az egy éves lányom is forog egy helyben, meg sokat rázza a fejét. És elég jól elvan magában. Szerintetek? Van okom aggódni? (Bocsánat az offért!)
2012. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 2,5 eves, par honapja ugral az agyunkon, mert imadja. Forogni o is forgott egy idoben sokat, mert vicces volt neki hogy elszedult tole. Labujjhegyen jarkalt nagyon sokaig, arrol mar leszokott. Ezektol meg nem lesz valaki autista. Az sokkal osszetettebb dolog. Egyebkent pl en is majdnem 3 eves koromig labujjhegyeztem, es nem vagyok autista :)
2012. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az elso vagyok. Ezeket mind csinalhatja egy egeszseges gyerek is de amikor felvetik az autizmust, utanna mar minden aprosagot feljegyeznek. En hiaba mondtam a pszichologusnak, hogy azert fogja a fiam idonkent a fulet mert gyakran van fulgyulladasa, nem pedig azert mert zavarjak a hangok. Meg az is szerepel az orvosi papirunkon, hogy kozelrol megnezte a radiatort, ami ontotte a meleget. Amikor en fele hajoltam, az en hajam szo szerint repkedett a levegoben, nem csoda, hogy a gyerek megvizsgalta. Kifogasoltak, hogy a jatekokat egyesevel hordta a terem masik vegebe. Nem is gondolnank de ilyen aprosagok miatt is kapnak rosz pontot a gyerekek.
2012. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!