Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeked télen is bringázi...

Kisgyermeked télen is bringázik? (szórakozásból nem közlekedés céljából)

Figyelt kérdés

4 éves kisfiam 12-es bicaját megörökölte a hugi. Kisfiamnak 16-os kéne. Kapja meg a november közepi szülinapjára vagy télre felesleges vegyünk majd tavasszal?

Az oviba gyalog járunk, messzebb kocsival megyünk, tehát csak szabadidő eltöltéséhez használjuk. Kismotor, pedálos traktorja van.

Köszi!


2012. okt. 14. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha most van a szülinapja, érdemes megvenni, max csak néha fogja használni (gondolom ha már odafagy rá, akkor nem lesz kedve biciklizni). Amúgy tavasszal meg "csak úgy" kapná, vagy akkor is van valami ünnep? Esetleg Húsvétra?
2012. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tavasszal csak úgy vagy ránondanànk hogy húsvét. Igazából hajlok a mostra, egyrészt az ára miatt (így összedobjuk a mamákkal) meg másra most nincs szüksége. És amiatt is hogy én tegnap katam bicajt gyereküléssel, azon tudom vinni a 2 évest, ő meg jöhetne a sajátjával ha apa nincs itthon. (ha itthon van kocsival megyünk el pl mamáhiz, mert neki sincs bringája meg eddig nekem sem volt).
2012. okt. 14. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet vele télen is.
2012. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam tavaly egész télen futóbringázott, mindenhova ezzel közlekedett. Amikor leesett a hó, akkor nem használta, de amint letakarították a járdákat, újra azzal ment. Nem fázott, szeretett vele menni.
2012. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!