Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sikerül mindig lefoglalni 3...

Sikerül mindig lefoglalni 3 év körüli gyermeketeket otthon vagy van, hogy ti is csak nyűglődtök?

Figyelt kérdés

Kint "ratyi" az idő, lassan egy hete beteg, nem lázas "csak" hurutosan köhög és taknyolós...ilyenkor nem biztos, hogy jó kint lófrálni, még ha nincs is láza.

A játékai nem mindig kötik le, de mesét (DVD-n) sem engedünk neki egész nap nézni.


2012. okt. 14. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
én engedem neki ilyenkor a mesét,úgy is megunja.ezekre a napokra van eltéve sok régi játéka amivel nem játszott,ilyenkor előveszem őket és kezdődhet a játék,de tudom mi foglalja le,azokat ilyenkor sorba bevetem,pl imád kisebb feladatokat megoldani,azokon jókat nevetünk,nyomdázni,kártyavárat építeni,ha végképp nem megy akkor sütünk valamit,mert kuktálkodni azt szeret nagyon.elég egy kis adag maffin vagy palacsinta a lényeg a jó illat a finomságok utána,és már el is telt sok idő.
2012. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben is kiviszem, sétálni mindenképp, gyorsabban gyógyul, mintha csak bent lenne. Ha nem lázas, mindenképp.

Amugy bent rajzolunk, gyurmázunk, vágunk papirt és ragasztunk, festünk, kirakózunk,autózunk, olvasunk, pénztárosat játszunk, tvzünk.....

2012. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!