Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen benti állatot vennél5...

Milyen benti állatot vennél5 évesnek?

Figyelt kérdés

ne legyen büdös,simogathassa és ne szőrözzön.fontos ne egér.

van egy 10hónapos is

teknősre gondoltam de azt lehet kivenni?


2012. okt. 16. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

felesleges egy 5 évesnek még egy állat..

úgyis te takarítanál utána.

2012. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha olyat akarsz ami nem büdös és nem szőrös, akkor szerintem csak a teknősbéka marad. Azt is ki szokták venni, sétál a földön egy kicsit, a gyerekek nézegetik és simogatják.
2012. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Teknős??? Na az nem az a fajta, amit a kicsik szeretnének.... Mellesleg büdös is. Az elvárásaiknak megfelelő állat valami plüss lesz....
2012. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fiam a 3. szülinapjára egy yorkit kapott. 2 hetente fürdik, így nem büdös, nyírjuk, tehát nem szőröz, mondjuk hasonlít egy egérre :)))) de nem ajánlom, mert rengeteg gond van vele. ami a fiamnak még nagy szerelem a pingvin és a ló mellett (állandó háború megy, h miért nem lehet pingvin itthon,) azok a halak. órákig képes az akváriumban elnézegetni és a többi picúr is imádja :)
2012. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egy törpe nyuszija van az egyik szomszédnak. nagyon cuki.:)
2012. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Elég sok állatot kizártál ezzel a felsorolással. Szerintem egy interaktív plüss állat felel meg nektek. Olyan helyre, ahol nem szeretik az állatokat vétek venni.
2012. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teknőssel nem lehet játszani. Azt csak nézni lehet. Ugyanez a hal, azt is csak nézni.

Szerintem tengerimalac a legjobb, igaz, hogy szőrös, de a rövid szőrűnek nem hullik. Ha rendszeresen cseréled alatta a forgácsot, akkor nem büdös. Kedves, szelíd állat, pár nap alatt kézhez és gazdihoz szokik, lehet vele játszani és ami nagyon fontos, hogy éjszaka alszik (nem úgy mint a hörcsög, aki egész éjjel zörög mint a fene)

2012. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is azon gondolkodtam, hogy egy teknőssel mennyire lehet játszani, simogatni szegényt. szerintem nem a legjobb gyerek mellé játszótársnak.:)
2012. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt teknősöm: büdös és harap is.... Sok cucc kell hozzá, pl. vízmelegítő, mert megfelelő hőmérsékletű víz kell neki. Ki lehet venni, de pl az én kislányom tudom h fel akarná venni, megszeretgetni, de harap ás csikar is.

Tengerimalac esetleg....

2012. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen elvárásaid vannak, hát isten őrizz, hogy élő állatot vegyetek!

Se Nektek, se a kis kedvencnek nem lenne jó.

2012. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!