Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Négy és fél éves kisfiam néha...

Négy és fél éves kisfiam néha fogdossa a péniszét a déli alvás elött. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Körberakja magát plüssállatokkal, és ha rákérdezek, mit csinál, azt mondja, szexelek. Valakinek hasonló tapasztalat?

#alvás #pénisz #fogdosás #kisgyerek szexel
2012. okt. 16. 19:39
 1/9 anonim válasza:
24%
Ne szexelj a férjeddel / feleségeddel a gyereked előtt.
2012. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szexelünk elötte,oviba jár, azóta csinálja. Nem tudom, hol láthat ilyeneket.
2012. okt. 16. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
juj ez nagyon durva sztem.én biztosan szólnék az oviban,mert ez nem normális.
2012. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez normális, hiszen kezdi felfedezni a testét és azt, hogy ez neki jó érzés.


Anya óvónő, mesélte párszor, hogy altatáskor mindig van pár gyerek (lány és fiú egyaránt) aki vagy simogatja magát, vagy hason fekve dörzsölgeti a nemiszervét az ágyhoz/plüssállathoz/takaróhoz.

Ha már túlságosan beleéli magát rászólnak, de megszégyeníteni semmiképp sem szabad!

2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne szoktasd le, beszélgess vele erről az ő szintjén.
2012. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 4. válaszolóval egyetértek. Nem szabad, hogy bűntudata legyen, de azt meg kell mondani, hogy ez magánügy, más előtt tilos. Az én lányomnak is volt ilyen korszaka, volt egy ugrálós játéka, amire mindig ráült és dörzsölte magát. Nem tudtam mit mondjak, mert se rossz érzést nem akartam benne kelteni, de már kezdte mások előtt is csinálni. Barátnőm tanácsára azt mondtam neki, hogy ez magánügy, ha ilyet akar csinálni, akkor vonuljon el, mert mások előtt nem illendő. Párszor szólt, akkor mondtam, hogy menjen be egyedül a gyerekszobába és csukja be az ajtót. Aztán így szépen le is szokott róla.
2012. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is rájött, hogy milyen jólesik neki ha fogdossa a kukiját, pont ennyi idősen. Főleg alvás előtt csinálta, az elején próbáltam leszoktatni, megfogtam a kezét, eltereltem a figyelmét, aztán inkább ráhagytam. Annyit mondtam én is neki, hogy más előtt azért nem illik ezt csinálni. Aztán még párszor csinálta s elmaradt. De ha rászólsz erősebben, tiltod akkor biztos nem hagyja abba, nálunk is ez észrevető volt. Az óvodában sokmindent tanulnak egymsától, azért én megkérdezném a fiam, hogy mégis a szex mit jelent. Aztán valószínű nem fogja tudni és nem is fogja többet mondani, hacsak az oviban az nem egy igazán nagyon jó buli ezt kiabálni. Itt már az óvonéninek kéne lépnie.
2012. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erről nem kell leszoktatni, ez természetes. Beszéld meg vele, hogy arra figyeljen oda, hogy ne mások előtt csinálja, hanem akkor, ha egyedül van. Felfedezte, jó neki, megnyugtatja. Mondjuk ez a szexelek duma..... ezt gondolom az oviban hallotta.
2012. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem kell feltétlenül "leszidni" csak ha más előtt csinálja beszéld meg vele hogy nem szabad.

Ha teljesen megtiltod csakazért is ezt fogja csinálni.

2012. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!