Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miféle hisztiben volt részetek...

Miféle hisztiben volt részetek öltözködés miatt?

Figyelt kérdés

Menetrend szerint hazavittem a hatéves unokámat. A szokásos szétszórt játékok helyett zoknik fogadtak.

Zoknik párban szabályosan gombóccá gyúrva az asztalon. Fél pár zoknik a hokedlin. Zoknik a padlón. Zoknik a fotelban. Zokni a klaviatúrán. Zokni a forgószéken.

Kérdem a kisunokámat:

- Mi ez a kupleráj?

- Öcsi csinálta?

- Miért?

- Csak olyan zoknit volt hajlandó fölvenni, amit a nagymama vett neki. Ezek közül egyik sem olyan.

Hazaérek. Előadom a sztorit a nagymamának. Veszi a lapot:

- Az anyjuk sem volt különb. Indulni kellett volna az óvodába. Ő csak ült pucéran, és sírt mint a záporeső: "Az eprecskés bugyit akarom."



2012. okt. 17. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismeros :) A kislanyom 2,5 eves, es mar most vannak kedvenc ruhadarabjai, van amit mar kinott, de neki akkor is az kell (megjegyzem en is ilyen voltam :D ). Volt hogy nyaron 40 fokban itthon neki muszaj volt felvenni egy meleg belelt nadragot, mert hogy az tetszik neki, hogy nem sult meg benne mai napig nem tudom. Bemegy a szobajaba, es par perc mulva kijon vagy zokni nelkul, vagy ket zokniban, vagy ket nadragban, vagy nadrag nelkul... mindig okoz valami meglepetest. Neha nagyon nehez, mert ha mennunk kell valahova, akkor szornyu hisztit tud levagni ha epp nem azt adom ra amit o akar felvenni.
2012. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ellenkező hóborton, a pucérkodáson már túl vannak. Ha jött a postás, mind a pucéran szaladtak eléje.
2012. okt. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!