Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, milyen vitamint...

Anyukák, milyen vitamint ajánlotok fáradtság ellen? Kisfiam 2 éves és még mindig 4-5x kel egy éjjel, közben már dolgozom is.

Figyelt kérdés
Nagyon keveset alszom, sovány is vagyok és fáradt. Szervi bajom nincs, a vérképem tökéletes (szerencsére).
2012. okt. 17. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Supradint...nekem is kelnek mondjuk mióta (mert velük alszom)iszom a citromfűteát nem kelnek csak egyszer,hogy megnézzék ott vagyok-e:)és utána már csak reggel a tejcsiért...mióta én is nyugodtabban alszom azóta ők is
2012. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Supradyn szedek hónapok óta, semmi eredmény. Nem is hízok, nem is vagyok energikusabb.
2012. okt. 17. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Nutrilite vitaminokra esküszöm, de szerintem bármelyik másik vitamin megteszi.

Szerintem mindenképpen szedjél multivitamint, ez mellett még C-vitamint, és én megesküszöm az Omega 3-ra, valamint a B komplex vitaminra (folsav, B6, B12 vitamin). Két gyermekem van, az egyik 8 hónapos, a másik 4 éves, a napom állandó pörgésből áll. Igaz nem dolgozom, de egy perc nyugalmam nincs napközben, csak amikor alszanak, de ilyenkor csinálom az itthoni munkákat (főzés, mosás, vasalás...). Egy ideig nem szedtem a vitaminok mellé az Omega 3-at, de amióta szedem, képes vagyok 72 óra nem alvás után is fitt, éber lenni!

2012. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2012. okt. 17. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkét babámat hosszú ideig szoptattam. Ez nagyon leszívott. A gyerekek háziorvosa ajánlotta a fáradtságomra a Forever-ös Alor gelt. Napi 5 ml. Az egy literes kancsó kb. 7000 Ft. FANTASZTIKUS!!! :)
2012. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az Aloe gél hatását nekem is volt szerencsém tapasztalni. Terhesen annyira gyenge voltam, hogy járni alig bírtam. Ahogy el kezdtem inni, már másnap képes voltam rendesen ellátni a háztartást. A 4. nap meg visszaálltam a munkába. Azóta megismertem valamit ami viszont a férjemnél hozott csodálatos eredményt. Ez egy ital: Gojiból. 7 éve folyamatosan fáradt és levert. Én azt hittem ez nála alkati, meg a neveltetéséből adódik. Kb. 1 héttel azután hogy inni kezdte a Gojit feltűnt, hogy a munkabírása hihetetlenül megnőtt. Már nem volt szüksége az ebéd utáni szunyókára sem és olyanokat vállal be, amit nem hittem volna. Minden színten energikusabb, elevenebb és türelmesebb. A szomszédunk ugyanezt mondta magáról meg a párjárol. Ők is nagyon soványak és fáradékonyak--két eleven gyereket nevelnek munka mellett.
2012. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Humet-R szirup, patikában kapható, 1havi adag 5ezer ft. Egy kúra bőven elég, a multivitaminok nekem nem segítettek, csak ez.
2012. okt. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magnézium: idegrendszerre hat pozitívan (persze megfelelő arányban, mint bármi más), így a kevés alvást is kellemesen ellensúlyozza. Különösen mákolajban, de általában is olajos magvakban jelentős arányban van. Tudtommal E vitamin (vagy D ?) elősegíti felszívódását.


NE szintetikus formában szedj semmit, ha lehet, mert lerakódásokat okozz hosszú távon, és a felszívódása sem elégséges! Csak szerves tápl.kieg-őt!

2012. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Mindenkinek!
2012. okt. 24. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!