Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám rászoktatni a 2...

Hogyan tudnám rászoktatni a 2 és fél éves kislányomat, h magátol elaludjon és ne kelljen 1orát melette feküdni?

Figyelt kérdés
Kislányomnak minden este mesekönyv olvasás összebujas és csak ugy alszik el ha apa vagy én melette maradunk!De kistesoja született masfél hete és alig akar elaludni és ha a hugi is ébren van sajnos nem egyszerü dolog szopiztatni a kissebbet de a naggyal is egyidejüleg "aludni" menni!
2012. okt. 17. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

én is igy vagyok flee de hála az égnek nálunk 9kor már lszik mindeféle nyügi élkül odabujik elfordul alszik ennyi.

februárba születik a tesoja na majd onnantol lezs változás de még hogy azt nem tudom

2012. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ö is alszik 9körül de kitol velünk,mindig jön a kifogasok sora pisilni kell,szomjas,megint pisilni kell......es ezt kepes 2oran keresztül igy vegig szorakozni!meg hugi nem volt probaltam mar picinek is,h agyba,esti mese,puszi es jo ejt!de addig üvölt ameg be nem megy apa vagy en!Most meg felek sirni hagyni,nehogy azt gondolj hugi miatt!Igy is megörjit a feltekenyseggel!:-(
2012. okt. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!