Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orr fül gégészeten milyen...

Orr fül gégészeten milyen vizsgálatokra számíthatunk, úgy hogy lassan egy hete hurutos köhögése és sárgászöld színű orrváladéka van a két éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

belenéznek az orrába és a fülébe valamint a torkába. Ez kb. 3 perc. Utána ha szükséges kap rá gyógyszert...


Most járvány van és a legtöbb gyerek beteg. A színes orrváladékra antibiotikumos orrcsepp (receptköteles). A hurutos köhögésre köptető, ha ráhúzódott a fülére a váladék akkor antibiotikum, amitől 3-4 nap alatt jobban lesz.

2012. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, bocsi, nem a kérdésedre fogok válaszolni, de a 2éves lányomnak ugyanez van, én is benyaltam tőle, nekünk se múlik, már 10 napja. :-(

De még nem küldött a doki sehová, ACC 100, reggel 1x, antibiotikumos orrcsepp napi 5x, Fenistil csepp 2x12csepp, és Nurofen reggel, és este 5ml.

Ma adtam neki először az Acc-ből, és csodát tett, du-ra gyönyörűen ki tudtam neki szívni, és már 2órája alszik, pedig napok óta nem alszunk éjjel...


jobbulást Nketek!

2012. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen én is akkor hozzátenném, hogy én is, és a férjem is elkaptuk tőle ezt a betegséget, és még a mi orrunk is folyik és sárga és egyéb színpompás... :S


A mi dokink se küldött sehová, de mivel az antib- orrcseppett csak egy hétig javasolt használni, és nekünk nem használt és most jelenleg két naponta zöld aztán áttetsző... így úgy döntöttem hogy jobb ha látja egy szakorvos, megnézni a fülét orrmandulákat, stb...

2012. okt. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!