Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha így be tudnánk határolni...

Ha így be tudnánk határolni melyik a legszebb korszak 0tol 3éves korig akkor mit mondanál erre és miért?

Figyelt kérdés
nekem a szülés maga és hogy a karomba foghattam illetve 2 éves korig mielött a dackorszak kezdetét vette
2012. okt. 18. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék meghatározni ilyen időszakot.Nekem négy gyerkőcöm van 18 és fél,17,10 évesek a legkisebb pedig 7 hós de nekem minden nap szép,minden napnak meg van a maga szépsége.Egy pici gyerek szinte minden nap tud ujjat produkálni,egy grimaszt vagy mozdulatot,ha már kicsit nagyobb jönnek a jobbnál jobb beszólások,a suliban mindennap ujjat tanul a gyerek és nagy büszkén meséli itthon hogy már ezt is tudja, de az élet legjobban a nagyoknál zajlik,jön az első szerelem,az első munkahely...szóval én az egészet imádom a terhesség első napjától kezdve :-)
2012. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éves most, és ez az időszak tetszik a legjobban. Azért mert már olyan okos, imádom amikor elmagyarázza nekem a dolgokat, okoskodik, egyszerűen imádom hallgatni minden szavát. Sokkal szeretetteljesebb, többet ölelget, szeretget mint eddig, és tudom hogy most kell kiélvezni, mert később már nem lesz ennyire ragaszkodó.

Persze még a dackorszak közepében vagyunk, de akkor is nekem most a legjobb.

2012. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én most is szeretem kislányom minden porcikáját,kedves mosolyát,aranyos vékony hangját,most 2,5 éves.de mikor megszületett már akor is nagyon szeretem.
2012. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2-3 eves korszak. Kicsit szegyenlem is leiirni de en nem igazan rajongtam a baba korszakert. Ez nem azt jelenti, hogy nem szerettem a kisfiam csak most, hogy mar 32 honapos nagyon elvezem vele az eletet. Tudunk kommunikalni, nagyokat tekeregni, beulni fagyizni, eljarunk pizzazni, bicajozni, uszni es latom rajta, hogy imadja. Tudok vele kreativ dolgokat csinalni. Pl. mara nyomtattam egy hatlamas papirra egy kopasz fat es majd matrica leveleket fogunk ra ragasztani delutan. Pont most erkezett a postas a matricakkal amiket megrendeltem. :) Jokat sutunk-fozunk egyut. Imadja kiszaggatni a sajtos pogacsat vagy feldisziteni cukorkaval a kekszeket. Megnezunk neha egy-egy jo meset. En nagyon szeretem ezt az idoszakot es barcsak ne erne veget. :)
2012. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kisfiam 3 eves lesz januarba.hat szerintem minden korszaknak megvan a maga szepsege.vannak nyugisabb es vannak zurösebb korszakok,de eddig en elvezem az eleje ota.mostani korszak nehezebb mert ez a hisztis kor,de imadom,mert okos,ugyes,es mindig vegig imadni fogom
2012. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 1,5-től 2 évesig a kedvenc időszakom. Már jókat lehet velük játszani, de még nem magyaráz vissza, nem sértődik meg, nem dacol.
2012. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc időszakom kicsit későbbre tehető,kb. 4 éves kortól. Most 4,5 éves a lányom, már nagyon értelmes, sok mindent meg lehet vele beszélni, kommunikatív, együttműködő, nagyon bújós.
2012. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1,5 éves kortól már nyílik az értelmük, egyre több mindent fedeznek fel a világból.Az én lányom még csak 21 hónapos, 15 hósan indult el, onnantól élvezzük a legjobban egymás társaságát.Már szól ha szeretne valamit, viszont most kezd dacolni is, nem tudom, hogy mi sül ki belőle.De ha épp nem haragszik rám és a világra, akkor egy mosolygós, bújós, szeretgetős, okos, értelmes és imádnivaló kislány.Ezért nekem a mostani a kedvenc időszakom:)
2012. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3 picim van- és nekem - bár tényleg minden korszaknak megvan a szépságe és mindet szerettem, de az 1-1,5év között volt a kedvenc időszakom.

Ekkor már nem a mozgásfejlődéssel voltunk elfoglalva, alakul ugyan a személyiségük és egójuk, de még nem akaratoskodnak kedvesek és annyira de annyira cukik!!!

2012. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 évestől 2ig. Olyan édes, ahogy egy kis nyamvadt babából kisgyerek lesz. Ahogy elkezd járni, beszélni... Okosodik, ügyesedik. Aztán elkezd dacolni, rosszalkodni és akkor már nem olyan "cuki"...
2012. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!