Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszi időben hogyan öltözteted...

Őszi időben hogyan öltözteted épp csak járni tanuló (sokszor még leülő) gyermekedet, ha kint vagytok, játszótereztek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 18. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

15 hós a lányom, igaz már nem üldögél le.

Rá ezt adom:


Vastag zokni, bélelt cipő (mér télre készülve), hosszú nadrág (ilyen melegbe nem adok rá vastagat), hosszú ujjú body, Hosszú vagy rövid ujjú póló. Vékony pulcsi, ha adok rá mellényt. Vastag pulcsi, ha nem adok rá mellényt.


Mivel jelenleg apjával van a játszótéren napsütésben, így vastag pulcsit kapott és egy sapkát. 22 fok van nálunk.


Amúgy ha hideg lenne, akkor először harisnyát adok a nadrág alá, utána jönnek csak a vastag/béleltek.. azokban alig bír mozogni, pedig nem feszülnek rajta.

2012. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon hasznos volt a válaszod:)


Igen, éppen a harisnyás-vékonyabb nadrágos verziót adtam rá a múltkor a nyálkásabb időben. A hintában is félek, felfázik. Na meg a homokozó...

2012. okt. 18. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi vettünk a polifomhoz hasonló négyzet alakú "szivacsot",ezt méretre vágtuk.Beletudom tenni ahintába,és a homokba is rátud ülni.
2012. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, ez jó ötlet:) Valami párna megoldáson én is gondolkodtam már, de az a homokozóba nem valami jó.
2012. okt. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!