Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot szántok...

Milyen ajándékot szántok karácsonyra a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 16:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Először is megtudnám, mire is vágyik. Valószínűleg több félére. Így lehetne választani, mit kaphat majd.
2012. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi de az a baj hogy ő sem tudja
2012. aug. 26. 16:25
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Például új telefon (persze csak ha kell neki, pl én most érintőképernyősért könyörgöm mert most samsung c3050-em van) vagy ha szeret valamilyen bandát, akkor kaphat egy pólót a bandával rajta, vagy ha van valamilyen hobbija pl rajzolás, akkor kaphat egy vázlatfüzetet és különböző keménységű grafitokat. Huhh kifogytam az ötletekből. Talán kaphatna pénzt is mondjuk 5000 Ft-ot, így abból azt vehet, amit szeretne vagy gyűjti valamire. Vehetsz neki valami szép ruhát, nem tudom, hogy a lányodnak milyen ízlése van, de én pl fekete szegecses tornacipőnek, színes nadrágoknak (fekete, zöld, tintakék, piros) és néhány pólónak nagyon örülnék. Ennyi ötletem van, remélem tudtam segíteni.

12/L

2012. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
köszi ezzel sokat segítettél
2012. aug. 26. 17:11
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Én pénzt semmiképpen sem adnék neki karácsonyra. Szülinapra-névnapra oké, de karácsonyra szerintem nem. Szerintem vehetnél neki esetleg egy sminkkészletet, 13 éves, hamarosan úgyis elkezdi próbálgatni a sminkelést (ha eddig nem tette), esetleg valami parfümöt, körömlakkot, könyvet, ruhát, de az is megoldás, hogy elmentek együtt egy plázába, vagy valamilyen boltba, és mondod neki, hogy bármit választhat magának (esetleg kikötöd, hogy ilyen összegig).
2012. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 moncsi_csi válasza:
14%
smink,ruha,hajfesték,kisállat
2012. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
79%
13 éves lánynak smink, hajfesték?? Ne haragudjatok, lehet csak én vagyok ilyen "maradi", de szerintem ez még igen korai, nem?
2012. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűjtöm a fülbevalókat és kitűzőket. Azoknak örülnék. Meg egy oldalnyomós rotlingot ,amilyet elhagytam szeretnék. Biztos neki is van olyan dolga amit elhagyott és szeretne vissza. Vagy vidd el vásárolni figyeld miket nézeget és vedd meg neki titokban.
2012. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Előző 12/L
2012. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
MA már a 10 évesek is sminkelik/sminkelni akarják magukat. Én sem támogatom, hogy 13 évesen sminkeljenek, de ha leülnek vele és elmagyarázzák neki, hogy csak nagyobb eseményeken használja, akkor szerintem okés
2012. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!