Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hypospadiasisszal szuletett...

Hypospadiasisszal szuletett kisfiatokat ki mutotte?

Figyelt kérdés
Magyarorszagon ki a legjobb ebben? Biztosra szeretnenk menni! Eloszoris egy profi velemenyere lennek kivancsi, aki megmondja hogy muteni kell vagy sem. Ha nem akkor meg tud nyugtatni affelol, hogy nem lesz gondja belole kesobb, ha pedig muteni kell akkor a legjobb kezekben akarom tudni. Irnatok egy-ket nevet? Elsosorban Debrecen es Budapest erdekelne. Koszonom!
2012. okt. 24. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Merksz Miklós Heim Pál kórház. Én leveleztem vele a gyermekemmel kapcsolatban, ő írta, ha nem görbe, illetve sugárban tud pisilni, nem szükséges a műtét. Többen mondják, hogy ő profi, azért is írtam neki.
2012. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es csak levelben konzultaltatok? vagy latta is a fiad?
2012. okt. 24. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Levélben, de ha szerettük volna, elvihettük volna, adott is időpontot.Figyeltem a vizeletét és a péniszét az általa megadott szempontok szerint és így döntöttünk.
2012. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!