Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit reagálnátok, ha már...

Mit reagálnátok, ha már sokadszor nézik kislánynak a kisfiatokat?

Figyelt kérdés

Fiús, vagány ruhában is már többször nézték kislánynak a 2 éves fiamat.

Most már zavar, nem tudok rajta mosolyogni mint régen.

A múltkor telt be a pohár, amikor a fényképeket vittem be előhívatni, és az öreg fényképész megjegyzi, hogy milyen gyönyörű kislány. Megkérdeztem, miből gondolja hogy kislány, erre Ő, hogy csak rá kell nézni. Utána szabadkozott, de nekem rosszul esett.


2011. jan. 12. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! AZ én kislányomat meg mindenki fiúnak nézi mert nincs nagy loknis haja és fülbevalót nem rakattunk neki. Még akkor is megkérdezik hogy kisfiú-e vagy kislány amikor rózsaszín cuccban megyünk valahova. Én is ki szoktam akadni, múltkor az orvosi rendelőben szépen visszakérdeztem hogy szerinted mi ha rózsaszínbe van öltöztetve? Nekem is rosszul esik.
2011. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már, tesómat még általános első osztályában is kislánynak nézték :D ő volt kiakadva hogy ki akarták zavarni a fiú wc-ből :) azóta is mosolygunk ezen, mert ma már magas izmos,felnőtt férfi, senki nem nézné lánynak. :D ez azt jelenti hogy szép arca van a fiadnak, biztos nagyon helyes fiú lesz belőle. szerintem ne mérgelődj ezen annyira.
2011. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamat is kislánynak nézték, annyira szép szabályos arcocskája volt. Még a metrón is leszólítottak, hogy megdícsérjék. Nekem jól esett. Most 17 éves lakli nagykamasz, lenőtt hajjal, pattanásokkal. Hát már nem nézik lánynak:)
2011. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom kommentje a fiamra: "Olyan szép, mint egy lány."


Nem bántott meg vele. :) Viszont ha idegenek kommentálnák a fiamat, valszeg nem esne jól, bár nem tudom pontosan miért, hiszen ilyen kis korban (és főleg fényképen) előfordul, hogy csak a ruha és a fülbevaló ad támpontot a nemet illetően.

2011. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok. Elfelejtettem hozzátenni, hogy a kislányomat meg gyakran nézték fiúnak:)
2011. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk, két éves kisfiam esetében. Minden hónapban van, aki 'leszépkislányozza' . Mindig kijavítom természetesen az illetőt, de azt szokták mondani, inkább egy fiút nézzenek lánynak, mint egy lányt fiúnak. Annak kevésbé örültem két lányomnál. A kisfiam egyébként kicsit sem lányos szerintem.
2011. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamat is rendszeresen lánynak nézik.Engem egyáltalán nem zavar.

Inkább a fiút nézzék tényleg kislánynak,mit a kislányt fiúnak.

Küldenék róla képet de nem tudom,hogy lehet ide képet feltölteni.

2011. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is vissza szoktam kérdezni, mikor a full rózsaszínbe öltöztetett lányomról megkérdik hogy . Fiú?


Végképp nem értem. Mondjuk egyszer én is jártam így, mikor egy kislányon farmerkabát (minden díszítés nélkül, tök kis egyszerű) zöld póló, és melegítőnaci volt, meg egy farmer baseballsapi. Megdícsértem milyen helyes kisfiú. Biztos engem is utált az anyukája :)

2011. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
10-ből túlzással 11-en nézik lánynak a kisfiamat. Engem nem zavar, tényleg nagyon szép gyerek. Fog még változni... :)
2011. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
az én copfos kislányomat nézve is van, aki megkérdezi, hogy LÁÁNY? és fel sem tűnik neki, amikor azt válaszolom, hogy neem, csak úgy öltöztetjük..
2011. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!