Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tanítjátok a kisfiatokat...

Hogy tanítjátok a kisfiatokat pisilni? Állva, vagy ülve?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Most kezd szobatiszta lenni kisebb nagyobb sikerrel, sőt még inkább pelusos, de ha szól, hogy pisilni kell akkor megyünk és állva pisil, wc-be. Bilit nem akarja elfogadni. Így kisszék a wc elé és arra áll rá. Ha ráültetem csak játszik, így viszont arra figyel, hogy jöjjön a pisi. És nagyot csodálkozik és örül, hogy a wc-be csurgatott:)
2012. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a nyár óta szobatiszták vagyunk. Nyáron nem adtam Rá pelust, 2-3 percenként kérdeztem, hogy kell pisilni? Mindig nem volt a válasz, egyszer-kétszer bement a bugyikába, sőt a kaki is, az utóbbi egyszer fordult elő. Ő sem szerette a bilit, mindig a wc-be végezte a dolgát, de napról-napra ügyesebb lett, rájött, hogy ez jó, és egyszer csak ráült a bilire. Amikor a wc-be végezte a dolgát, ujjongtunk, mi szülők, ez nagyon tetszett Neki, fülig ért a szája, és látta, hogy ez jó. Azóta már bilibe is wc-be is végzi a dolgát, és egyedül. Nagyon ügyesen megtanulta pár hónap alatt. :)
2012. jan. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ülve pisil a fiam bilibe is,wc-be is
2012. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 fiam van, mind a ketten ülve pisilnek, persze ha kint jön rájuk a pisilhetnék akkor állva de egyébként mindig ülve.
2012. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2,5 éves fiam nyár óta szobatiszta, bent bilibe ülve, wc-n ülve, kint állva pisil.

Most kezdem szoktatni az állva pisiléshez. Esténként fürdés előtt és lefekvés előtt csak odaállítom a wc-hez, ügyesen megy neki, már ő fogja (eddig én fogtam a fütyit). Pont akkora a gyerkőc, hogy igazából kényelmesen letehetné a fütyit a peremre (lábujjhegyen állva). Sámliról múltkor lebillent, meg úgy túl magasról fröcsögött a pisi, így inkább nem adom oda a sámlit.

2012. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!