Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már beszokott a bölcsibe,...

Ha már beszokott a bölcsibe, oviba a gyerek, hogy szokás, ha mégis sír egyszer-kétszer reggel?

Figyelt kérdés
Másfél éves a fiam, bölcsis. Könnyen, hamar beszokott, 2 hónapja jár, nagyon szeret menni, nem sír, szalad be. kétszer viszont előfordult, hogy jött a foga, nyűgösebb volt, sírt reggel kicsit (a beszoktatás után már). Most megint ilyen nap volt, és a dadus mint a beszoktatásnál, szinte kitépte a férjem kezéből a gyereket, és mondta, hogy viszlát, apuka. Nagyon mérges lett a férjem, szerintünk mivel szeret járni, és értelmes, okos fiú, sokszor sok mindent meg tudunk neki magyarázni, itt is várhatott volna annyit a dadus, hogy megpróbálja apa elmondani neki, hogy most muszáj maradnia, nekünk dolgozni kell menni, de jövünk majd érte.
2012. okt. 22. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét, kérdés, probléma? Nincs megfogalmazva.
2012. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így csinálják, kb 1 perc és már nem is sír a gyerek. Én rákérdeztem az elején, hogy ezt miért így, azt mondták ez a legjobb. Próbáltam másképp is máskor, magyarázattal, nyugtatgatással, de csak rosszabb lett. A vége mindig az volt, hogy ki kellett tépni a kezemből mert másképp nem tudtam eljönni. Hallgatóztam az ajtó előtt és kb 20 másodpercig sírt még, utána ment játszani. Hidd el, ők tudják.
2012. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is beszoktam a munkahelyre, mégis egy két nap sírva mennék legszívesebben. Viccet félretéve: a mi lányunk nehezen szokott be a bölcsibe, és amikor elmondhattam, hogy beszokott, később is voltak reggelente sírások. Általában ezek nekem (Anyukának) szóltak, és csak addig tartottak, amig ottvoltam. TEhát a legjobb a gyors elválás, nem pedig a vígasztalás, a nehéz elengedés, tétovázás. Igen, ők még kicsik, érezhetik magukat napközben is 'rosszul', mikor eszükbe jut, hogy milyen jó is otthon apával meg anyával. De ha úgy érzed, hogy a bölcsiben is jó kezekben van, akkor bocs, de ne sajnáld. HA kétkedel, akkor az már más...
2012. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!