Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szemprobléma, rossz szokás...

Szemprobléma, rossz szokás vagy idegi alapon pislog erősen és nagyokat 2,5 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 napja észlelem rajta,hogy ha valami érdekeset lát,vagy valami nagyon leköti a figyelmét sűrűn nagyokat pislog...Közrejátszhat az,hogy férjem 1 hete elutazott külföldre és ez megváltoztatta a najai rendszerességét? Vagy rossz szokás kezd kialakulóban lenni? A szeme nem piros,nem dörzsöli...
2012. okt. 1. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha apás a gyerek előfordulhat,hogy amiatt "tik-kel",hogy elment az apja.Idegi alapon is lehet.Kisgyerekre sok minden hatással van főleg ,ha érzékeny az idegrendszere.Ha nem hagyja abba kérdezd meg az orvost vagy egy gyerekpszichológust
2012. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én apukám anno ezt úgy hivta, hogy ne "passogjak". Nem tudom ez értelmes szó e és jelent e valamit, de Ő mindig ezt mondta, amikor erősen pislogtam. Nálam mondjuk idősebb korban jelentkezett, és nem tudom, hogy miért, de elmúlt. Szerintem nyugodtan várj egy kicsit és ha nem változik a szitu, akkor vidd el dokihoz. Bár azt gondolom, hogy mivel tudod, hogy mikor csinálja, így meg van a magyarázat arra is, hogy miért. Tehát nem hiszem, hogy a szemével lenne probléma, és azt sem, hogy így maradna.
2012. okt. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mit jelenthet, de most voltunk a 3 éves státuszvizsgálaton, és ott kérdezte a védőnő, hogy nem pislog-e sokat. Nem kérdeztem mire utalhat ez, de ha nem múlik, akkor inkább kérdezz rá a dokinál.
2012. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves utolsó,nekünk ugyanezt kérdezte a 2 éves státuszon,akkor még halvány lövésem sem volt,hogy az hogy kell,hogy kinézzen...Most már sajna igen.

Ma mondjuk csak 2-3 alkalommal csiptem el,de tegnap borzasztó volt.

2012. okt. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!