Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudok bízni az itteni...

Nem tudok bízni az itteni orvosokban. Nem tudom, túlreagálom vagy még mindig menjek tovább?

Figyelt kérdés
Két-három hete két duzzanat van a másfél évesem nyaka egyik oldalán, vagyis akkor vettem észre... az egyik kisebb, a másik nagyobb. Előtte náthás volt, de már elmúlt rég, semmi tünet. Hónapok óta rosszul eszik viszont. A rossz étvágyat bármivel lehet magyarázni, tudom. Az orvosok szerint csak nyirokcsomó duzzanat, el fog múlni. De én annyira aggódom. Se vérkép, se semmi. Kézzel vagy ránézésre tényleg elég orvosnak megvizsgálni, hogy tudja, semmi komoly?
2012. okt. 24. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elvinném másik orvoshoz,szakrendelésre.Ha nincs semmi komoly(kívánom,hogy így legyen),akkor volt egy plusz körötök és ennyi.De a ne adj' Isten valami van,akkor ne hunyjanak szemet felette.

Nekem elég rossz tapasztalataim annak az orvosokkal,védőnővel.Én váltottam gyermekorvost,mert pl. a mienk egy hörghurutot nem vett észre,pedig még a bolond is hallotta hogy baj van (Fenistil cseppet írt rá).

Hidd el,csak akkor fogsz megnyugodni,ha szakember látta a gyermekedet és ő mondta meg mi baja.

2012. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a duzzanatok 3-4 éves korig normálisak. Azt jelenti, hogy működnek a nyirokcsomók. Ha most volt náthás a gyerek, akkor az amiatt keletkezett gyulladás ellen küzd a nyirokrendszere.

Ha rákeresel neten, akkor is látni fogod, hogy melyik testrészen, mit jelentenek ezek a duzzanatok. (Tanultam is.) Mikor a lányomnak mandulagyulladása volt, én is vittem minden felé, és mindenhol ugyan azt mondták. Örüljek, hogy jelez a szervezete és minden rendben van.

Viszont, ha ennyire nem bízol a dokitokban, akkor keress másikat, mert addig úgysem fogsz megnyugodni.

2012. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl egyáltalán. Persze, hogy normális egy-egy kisebb duzzanat stb., de mennyi ideig? Mikorra kell visszahúzódnia? Én biztos megkérdezném ezt? Mert szerintem az nem normális, hogy hetekig nem húzódik vissza. Én is volt, hogy észleltem iylesmit a kisfiamon, de 1 héttel később már semmit nem találtunk. SZóval én biztos visszamennék a dokinkhoz vagy egy másikhoz ha tényleg nem bízol benne.
2012. okt. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!