Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel tehetném könnyebbé a...

Mivel tehetném könnyebbé a lányom óvodába beilleszkedédét?

Figyelt kérdés
1 évig járt bölcsibe, imádta. Aztán szeptemberben új csoportot kapott, a barátai mnd óvodába mentek. Az már kicsit neccesebb volt, de soha nem sírt, h bölcsibe kell menni. aztán rá 1 hónapra betöltötte a 3-at, oviba került. Persze vegyes csoportba, tele vannak nagy fiúkkal, alig van lány. Csak 1 volt bölcsis kistársa ment vele ugyanabba a csoportba. napról- napra nehezebben ment be, pedig nagyon várta az ovit. Ma pedig... életében először sírt. Tudom, ez sokaknak nem nagy szám, de azt gondoltam, h ha az elmúlt 1 év alatt soha (!) nem sírt, akkor nem most fogja elkezdeni. Ledöbbentem. Ok, 3.csoport amibe került mostanában, meg aztán újak az óvónénik (bár kedvesek), meg minden új, de én mivel tudnék segíteni neki? megszakadt a szívem reggel amikor elkezdett sikítva sírni :( van vmi ötletetek? vagy ez a hiszti csak nekem szól? ha Apa vinné, könnyebben bemenne?
2012. okt. 25. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
nem hinném, h hiszti lenne, vmi miatt nem érzi jol magát. idegen a kôrnyezet, nem tud kivel játszani, érte vmi sérelem, bármi lehet. bszélgess vele sokat, kérdezz rá, h mi a gond, magyarázd el neki, h naprol napra kônnyebb lesz, h lesznek ott is kis barátai,stb. remélem rendezôdik a dolog :)
2012. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!