Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek rosszul döntöttem,...

Szerintetek rosszul döntöttem, hogy az olcsóbb csizmát vettem? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval vettem a 3 éves kisfiamnak a Humanicban egy Ice tex hótaposót,jól néz ki,a talpa is hajlékony,jól bélelt,viszont az eladó szerint nem egy gore tex csizma,csak utánzat,le kell impregnálni,mert valszeg be fog ázni...A másik,hogy az őszi cipője 26-os Superfit,az még bőven jó rá,ez az icetex 27-es,de alig nagyobb,mint a 26-os Superfit-ünk. Elefanten csizma 27-esben jóval nagyobb volt,mint ez az icetex,nagyon tetszett is a kisfiam lábán,viszont 4000-rel drágább is volt. Kicsit bánom,hogy inkább adtam volna többet,de az minőségibb csizma lett volna,meg a mérete is nagyobb. Szerintetek? Nem vagyunk most pénzzel elengedve,azért akartam olcsóbbat venni,de ha kinövi tél közepén? Kb 7 mm hely elég a lábnak? Kb ennyivel nagyobb rá a csizma.
2012. okt. 25. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj!Jól választottál. A Deichmannban a vevők a plussz impregnálókat ajánlják még a bőr cipőhöz is. 7 mm pedig sztem elég. Gondolj bele: ha nagyobbat veszel sem jobb. Abban meg csak csetlene-botlana...
2012. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!