Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kruppos rohamunk volt, kórházb...

Kruppos rohamunk volt, kórházban voltunk. Tegnap igaz nyílt utcán találkoztunk a barátnőmmel és a lányával, akik hányós-hasmenéses vírussal betegek illetve már csak néha hánynak és megy a hasuk. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem, hogy teljesen rendbe vannak-e mert ha nem akkor inkább maradjunk távolabb egymástól, mert nem hiányzik a másik tetejébe még ez is. Ti mit tettetek volna?A lányom még tiszta náthás,tortyog,köhög.

Na ezen úgy megsértődtek,hogy éppen csak nem futottak előlünk.Azóta se telefont nem vesz fel,se az írásaimra nem reagál.Tényleg ennyire bunkó voltam,hogy védtem a gyerekem?Igaz,hogy bevittem boltba is,de ott sem és a rendelőben sem engedtem senkihez közel,hiszen szombaton volt az első rohamunk,teljesen szürke volt mire beértünk orvoshoz,ő mondta,hogy most még kerüljük akiről tudjuk,hogy bármi baja lehet.Ráadásul én megértettem amikor mi CSAK náthásak voltunk,ők az út túloldalán maradtak,nehogy elkapják.Nem értem.Szerintetek rosszul tettem,hogy nem engedtem ösze a gyerekeket?


2012. okt. 26. 08:04
 1/9 gelazso ***** válasza:
jól tetted. elég egy baj, a következöre van idö késöbb is.
2012. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, de a rendelőbe vagy az utcán, vagy bárhol is elkaphatja a gyermeked a másik vírust, hiszen cseppfertőzéssel terjednek. Elég ha megfogta a kilincset az orvosnál, vagy a boltba valamihez hozzányúlt.
2012. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Bár szerintem túlreagáltad a dolgot. betegséget nem csupán a beteg ember közelségétől lehet elkapni. Higgadj le és gondolj bele, hogy ha 2lépés távolságot tartasz, annak ebből a szempontból van-e értelme. Szállnak azok a bacik.
2012. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért arra igen kicsi az esély, hogy a nyílt utcán el kapjon egy hanyos vírust, de ha megis ennyire félsz ettől, miért viszed ki?
2012. okt. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom,de az ovinkban a 80% beteg,több mint egy hete tart náluk,a nagyot a kicsi miatt nem engedte az orvos nehogy hazahozza.lehet,hogy túlreagáltam,de én nem sértődnék meg,ahogy akkor sem tettem amikor a náthánk miatt kerültek úgy mint 1 replást.....
2012. okt. 26. 08:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz kellett vinnem a záróval.
2012. okt. 26. 08:14
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
off: elkaphatja a felnőtt is a kruppos rohamot. Nem tudtam. És kórházba is kerültél miatta? Azt hittem, hogy ez gyerekbetegség.
2012. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok kruppos a kicsi 2 éves.Ő került kórházba,mert elég csúnya rohama volt.
2012. okt. 26. 08:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem is elég bántó lehetett...

Az az igazság, hogy mikor tudom valakiről, hogy beteg (vagy hallom köhögni, tüsszögni), bennem is mindig van egy ilyen "undor"-szerűség, hogy jajj, nem megyek közel hozzá, stb. (Mintha nem lenne mindegy, hogy 1m vagy 2m...)


De azért ezt így kimondani... Lehetett volna máshogy is. Pl. azt mondod, hogy a TE gyereked a beteg, és az orvos azt mondta, hogy Ő nem menjen közel senkihez. Na, mindjárt más a helyzet, eléred, amit akarsz, és ő sem bántódik meg.


Szóval a szándék érthető, de a kivitelezés szerintem elég csúnya volt, bocsi. :(

2012. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!