Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? :' ( "Barátnömmel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :' ( "Barátnömmel" Találkoztunk és mondta h ha szeretem akkor csokoljam meg stb. ö már réges rég tul volt az elsön. és én még egyszer se :S

Figyelt kérdés
Tiszta rosz volt :S Aztmondta h rendesen én meg köpni nyelni nem birtam probáltam de nem olyan volt amilyenre akartam és ö is mondta :S Mit tehetek sztetek?
2011. máj. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. Másodikra jobban megy mint elsőre ..... és egy idő után már jó leszel csak türelem kell :P
2011. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Am sztem elég gáz a "ha szeretsz megcsókolsz" szöveg... nálam ez már szakítási ok lenne... De amúgy ne parázz, nem egy nagy ördöngösség, csak add át magadnak az érzésnek és ne törődj semmi mással.
2011. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én barom nem mondtam neki h még nem csókoloztam -.-"" És olyan roszul esett. Nem is volt utána jókedvem csak tiszta szarul érzetem magam :S Am meg ha jol tudom annyi a csok h megpuszilom ajkát stb meg puszilhgattam a nyakát stb és a nyelvemmel az övé körül körözni de nem ment vmiért :S
2011. máj. 6. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bírod a csajt,akkor megy a dolog,énis egy tapasztaltabb csajjal csókolóztam először,ha először béűn is csináltam,nem szólt :)(amugy ha ő is bír téged akkor nem olt be hogy béna vagy...)add át magad az érzésnek és ne görcsölj hanem élvezd! :)
2011. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!