Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőmmel találkoztunk és...

A barátnőmmel találkoztunk és rettentően fájt. Mi lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymást. Épp smaroltunk és aztán benyult a nadrágomba,enis az övébe. És elkezdett hátul,a tarkóm felett lüktetni a fejem, azt hittem szétrobban,de csak a lüktetèsekkor fájt. Hazamentem,lefeküdtem,reggel nem volt semmi baj. Másnap maszturbáláskor jött elő ugyan ez. Harmadnap aquaparkba voltunk és a csúszdába ugrottam be fejjel előre,akkor megint majdnem beszartam a fájdalomtól. Bevettem egy algo-t és lassacskán elmúlt. Elmentem egy masszőrhöz utána nem fájt 3-4 napig. Gondoltam maszturbalok egyet,de megint elő jött...gondoltam rá hogy a nyakambol sugárzik ki,vagy csak a front miatt van,lelki alapú, vagy esetleg migrén....segítsetek!! Mi lehet ez?
2012. júl. 29. 20:11
 1/2 anonim válasza:
Ha nem múlik el, 1-2 héten belül akkor mindenképp fordulj orvoshoz! de ahogy észrevettem akkor kezd el fájni mikor izgatott vagy, úgyhogy 5-6 napig kerüld az ilyen szituációkat. Amúgy meg sajnos nincs ötletem hogy mi lehet:/
2012. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma vettem és nem fájt
2012. júl. 30. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!