Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság ikreknél?...

Szobatisztaság ikreknél? Hogyan kezdjem? 27 hónapos fiúk.

Figyelt kérdés
Zavarja a srácokat, ha tele a pelus, ill a kakit kb. 1 hete mondják már előtte is. bilit még csak játéknak használják a macit már pisiltetik.Tanácstalan vagyok, hogyan kezdjem. Együtt vagy külön-külön?
2012. okt. 26. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korban már mindkettőről vedd le egyszerre. Ha még kisebbek lennének és csak az egyik igényelné, akkor a másikat még hagyhatnád. De már elmúltak 2 évesek, itt az ideje. Talán még ösztönzik is egymást. Csak kétszer annyit kell mosnod :)
2012. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A játszótéren ahová járunk van 1 anyuka akinek ikrei vannak, 1 fiú és egy kis lány. A kislány már a nyáron szobatiszta volt, de mondta h a kisfiú még nem akar az lenni, nem is zavarja ha pisis a pelus, meg nem is szól ha kell neki. a kislány magától lett szobatiszta egyik napról a másikra.


Kislányom szintén 27hónapos most a héten kezdett el pisigetni a bilibe és most ott tartunk h le is vettük róla itthon a pelust és szépen bilizget. De ha pelus van rajta akkor nem is szól csak pisil a pelusba. Szóval nekünk az volt a jó h levettem a pelust róla és 1szer bepisilt és mondtam neki h nem oda pisilünk a padlóra hanem a bilibe. Azóta a nappaliban van a bili (mindig egy helyre teszem) és ha érzi h kell már megy is :)

Ja és van egy mese ami nagy hatással volt rá : Elmo felejtsd el a pelust! Azt nézegette eleinte és ha benne biliztek ő is ráült. Szerintem neki ez segítette elő a bilizést. Sok sikert

2012. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!Azonos korú ikerfiúkkal vagyok.Én nyáron mindkettőröl levettem.Egyiküknek hamarabb sikerült,és ez ösztönözte a tesót is.Kb 3 hét alatt össze is jött.Úgyhogy szerintem eggyütt próbálkozzál!Sok sikert nektek!
2012. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!