Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis/ovis bacik ellen...

Bölcsis/ovis bacik ellen IMMUNERŐSÍTÉSRE mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

2 hete náthás, mire kigyógyult, következő éjjel újra előjött, bölcsi előtt 2 év alatt 2szer volt náthás, most kaptam egy kisebb listát, ami segíthet:


moksa elixír, ezüstkolloid, sókristály spray, echinacea csepp, cink rágótabletta, kristálysóból sóoldat párologtatása,ultrahangos hidegpárásító, van bevált receptetek?


most kap fenistil cseppet, baby luuf, cebion 2X multit, sokat van friss levegőn, zöldség-gyümölcsdús az étrendje, nem értem... szemezek salvus vizes párologtatóval de irtó drága és nem tudom megoldás lenne-e. Hogy lábaltatok ki ebből hosszú távon?



2012. okt. 26. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, remélem, nem bántalak meg, de szerintem pont az a baj, hogy túlzásba viszed.... Nekem csak a Marslakócskák vitamint szedték ősztől tavaszig+a sok gyümölcs, zöldség. Egyik iskolás, másik óvodás, a harmadikkal itthon vagyok, van egy őszi és egy téli náthánk menetrend szerint, és ezen kívül nem szoktak betegek lenni. Esetleg eukaliptusz olajat teszek egy kis tálka vízbe, és ezt párologtatom télen a fűtőtesten...
2012. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi multi tabs immuno kidet szedünk, illetve broncho waxomot immunerősítésre. De a bronchot előbb kell elkezdeni, aug.végén, szeptember elején. Szerintem már késő egy kúrára, bár kérdezd meg a dokitokat. Ne várj rögtön eredményeket, meg kell érnie az immunrendszerének, sajnos ez sokáig is eltarthat. Az én lányom bölcsibe szinte nem járt, olyan beteges volt, kiscsoport végére értük el azt, hogy 1-1,5 hónapot tudott egyhuzamban járni, most középsős, augusztus utolsó hete óta most volt itthon először a héten, de most sem felsőlégúti nyavalya miatt. Kitartást! 4,5 éves kislány anyukája.
2012. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Soha nincs késő az immunerősítésre! Bár ennyi dolog, amit leírtál tényleg felesleges. Kérdezd meg a gyerekorvost, hogy ő melyik immunerősítőt ajánlja, mert ha itt várod a kérdésedre a választ, akkor nagyon sokfélét fognak írni!


Egyébként a Salvus vizes párásítás nagyon jó, de szerintem ne vedd meg a párologtatót, mert tényleg nagyon drága. Elég ha van otthon egy hidegpárásítód, abba önthetsz Salvus vizet, és a fürdőszobában párologtasd csukott ajtónál 20 percig, utána menjetek be együtt a gyermekkel, és 15 percet maradjatok bent, közben menjen a párásító. Ezt napi max. 3 alkalommal lehet megcsinálni.

2012. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én probiotikumot adok neki, hiszen a betegségek jó része a tápcsatornán fertőz, és egy egészséges bélflóra ki tudja védeni a fertőzéseket. Ezen kívül természetesen egészségesen táplálkozunk, de soha nem adta neki c-vitaminon kívül vitamint, azt is csak betegség idején kúraszerűen. két hónapja jár oviba, egy enyhe náthán kívül (akkor is járt), nem volt még baja
2012. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi a válaszokat, de félreértettétek, csak cebion multit kap egyébként, a fenistilt meg amit a doki írt csak most amikor beteg. A lista felől csak érdeklődtem, nem vettem meg róla semmit. sok hasznos választ kaptam köszi!!
2012. okt. 28. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Az inhalátort (salvus vizes inhaláláshoz) pulmonológus szakorvos kedvezménnyel felírhatja. Lényegesen olcsóbb így.
2012. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Multi tabs immuno nekünk nagyon bevált! :)
2012. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!