Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nem vették fel az...

Kislányom nem vették fel az oviba, így a munkahelyem eltanácsolt! Tényleg ha elmegyek munkanélkülire ott el fognak küldeni közmunkára?

Figyelt kérdés
Bocs hogy itt kérdeztem meg, de hátha valami tudja ezt pontosan! Félre értés ne essék nem a munka büdös..de már tényleg itt tartunk?? szomorú :(
2012. okt. 27. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Hogyhogy nem vették fel oviba?

Nem küldenek közmunkára, barátnőm most lett munkanélküli, őt sem küldték

2012. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Fel kell, hogy vegyék, fellebbezzél. És nem most kellett volna, már nyáron megjött a papír, hogy nincs hely, nem??????
2012. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze már nyáron megjött, fel is lebbeztem azt is elutasították, úgy érzem mindent megtettem amit meglehetett..
2012. okt. 27. 14:55
 4/19 A kérdező kommentje:
Helyhiányra hivatkoztak! Egyedül nevelem egy keresetem van mindent le is irtama jegyzőnek mellékeltem neki a munkáltatói igazolásomat..nem érdekelte őket :( igy a munkahelyem viszont elküldött
2012. okt. 27. 14:56
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős a gyerkőc, bölcsi már nem megy?

Másik ovi?

Nagyszülők?

2012. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy évben kell lennie 30 nap ledolgozott napodnak, hogy kapd az a 2500Ft-ot és fizessék a TB.-det. Ha ez nincs meg akkor igen kiközvetítenek közmunkára.

Közhiedelmekkel ellentétben nem csak az alacsony iskolai végzettségűeknek kell mennie több diplomás emberek is dolgoznak közmunkásként, sajnos.

2012. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Bölcsi várólistás. Nov 11.-én tölti a 3évet.. ugy irtuk az oviba a papirt ha ebbe nem megy akkor mehet e másikba..de sehova nem vették be..nagyszülők meg dolgoznak
2012. okt. 27. 14:58
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
2500 helyet 25000
2012. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire egyedi ez az eset, de egyszerűen felháborító. Ilyennel én komolyan mondom, hogy mennék a miniszterhez, akihez ez tartozik, mert ilyen egyszerűen nincs. 1 gyerek el kell, hogy férjen még pluszban, ha arról van szó, hogy az anya egyedül neveli, egy keresete van a családnak. Gyakorlatilag utcára tesznek egy édesanyát (akinek egyébként lenne munkahelye) a gyerekével??? Hol élünk egyáltalán? Hihetetlen. De az is lehet, hogy a fókuszt vagy más ilyen műsort hívnék fel. Az biztos, hogy nem látnék a pipától, ha velem csinálnák meg ezt.
2012. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szégyen :( és a gyereket kössem a hátamra??? tényleg nem a munka büdös de ez mi??
2012. okt. 27. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!