Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy honap alat 4 kg hizas az...

Egy honap alat 4 kg hizas az nagyon sok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
egy hónap leforgása alatt híztál 4 kilót?????mert az nagyon sok.hány hetes vagy?
2012. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, soknak számít. Sürgősen méress vérnyomást a védőnőnél!

Nekem épp a minap mondta, hogy hirtelen hízás és magas vérnyomás eléggé intő jelek a terhességi toxémia kialakulására.

2012. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok es februar 14 voltam 60 kg most pedig vagyok 64!!!
2012. márc. 19. 12:55
 4/9 A kérdező kommentje:
de vernyomasom nem magas a cukrom is jo volt!!
2012. márc. 19. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:

A lányommal a 16. és a 21. hét között 5 kg-ot híztam. Rettentően megnőtt akkor az étvágyam, vizelet,vérnyomás,cukor minden rendben volt. Nem mondtak semmit. 41+3 hétre született a lányom 15 kg plusszal mentem szülni, a szülés után már 9kg hiányzott.


De azért nézesd meg magad, biztos ami biztos!!!

2012. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 timszy25 ***** válasza:

Hát 4 kiló szerintem is kicsit sok.

Én is 30 hetes vagyok és 1 kilót híztam egy hónap alatt.

2012. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én az első babával az utolsó 2 hónapban 12kg-ot híztam... soknak sok, de velünk minden rendben volt és van, azóta visszaálltam a versenysúlyomra... kicsikém teljesen időben 3530gr-mal és 55 centivel született és senki sem riogatott, hgy baj van rohanjak dokihoz, a dokim csak annyit mondott, hogy visszakéne fognom a gyümi evést, mert az is tud sok lenni... Annyit mondatak többen is, hogy nehéz lesz a szülés nagy súllyal, de minden úgy tötént, ahogy kell. azaz nyugi előfordul :)
2012. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok.

En anno a 20. hetig nem hiztam semmit, utana fixen minden heten fel kilot. A doki mondta is ra a 32. het kornyeken, hogy ez gyonyoru tempo, szep egyenletes. Nah, akkor viszont 2 het alatt hiztam ket kilot, nem vizesedtem, csak szimplan hizas volt es fogalmam sincs, hogy mitol. De akkor epp nem kellett mennem terhesgondozasra, csak vernyomast mertem otthon, azzal sem volt gond. Az azt kovetko ket hetben meg semmit sem hiztam, igy ismet a regi volt az atlagom.

A dokinak utolag mondtam, mondta, hogy OK, ilyen elofordul, biztosan elengedtem magam egy kicsit (OK, tenyleg csaladi unnepek voltak, vacsorak vacsorak hatan). Es ez nem is baj, ha nem tart sokaig.


Szoval szerntem probalj rajonni az okara, mert ez meg igy gondolom nalad is belefer, de ne legyen ez az arany vegig, ha nem muszaj, mert az ugy tenyleg sok lehet.

2012. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom szepen a valaszat!!!
2012. márc. 20. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!