Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 165 cm. Vagyok, és 67kg....

165 cm. Vagyok, és 67kg. voltam mikor teherbe estem. Most 15 hetes vagyok és 74 kg. Ez nagyon sok hízás? És mit gondoltok a 9 hónap végére mennyi leszek? (amúgy hízékony vagyok sajna)

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 19:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
eddig 7 kg. ez sok, 9 hónap alatt max 12-13 kg. , utolsó hónapban van inkább a súlygyarapodás. Én 9 kg-ot híztam, a babám 3140 grammal született.
2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Háát.Nem kevés. Én 168cm vagyok,65kg voltam az elején és most 66,5vagyok a 15.héten. DE az elsővel 26kg jött fel összesen.Próbálj sok gyümölcsöt,zöldséget,joghurt műzli a nassolás helyett. A babának sem jó ha cukros leszel. Ráadásnak akkor kemény diéta van. Előzd meg szerintem a bajt. Jó babázást!
2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit figyelj oda mit eszel és mikor, akkor talán kevesebbet fogsz hízni. 15 hetesen szerintem picit sok ez a hízás. Ha így folytatod simán fel szedsz a terhesség végére akár 20 kilót... Mert a hízás még csak most fog beindulni. :(

Próbálj kevesebb szénhidrátot enni, sok fehérjét és zöldséget, édesség helyett meg gyümölcsöt! :)

Tudom, könnyű mondani, amikor az ember lánya tortát meg minden féle más hízlaló kajákat kíván... :(

2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szia. Sztem nem vészesen sok, de azért lehetne kevesebb is...:-)) Figyelj oda az evésre, és akkor később sem lesz gond. Magaddal is kitolsz, ha nem figyelsz, utána nagyon nehéz megszabadulni a kilóktól...:-S ezt sajna tapasztalatból tudom....
2012. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szia


én is hízékony vagyok de ez szerintem is sok.


az elsövel is így kezdtem mint te 20 kilót híztam de 15-ik héten csak 1 plussz kilóm volt. szerintem ezek után jön fel a legtöbb, föleg az 5-6-ik hónapban híztam hirtelen.


most a másodikkal is így kezdtem, de lassabban hízok.

ez kicsit sok így az elején, figyelj oda.

2012. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most le fognak pontozni, de szerintem nem vészes ez a hízás. 160 cm körül vagyok, 60 voltam a terhesség előtt, 82 kg-ra híztam fel a szülésig (semmivel nam foglalkoztam, ami jól esett, azt ettem), most 56 kg vagyok, a fiam másfél éves. És nem fogyóztam egyáltalán, nem érdekelt mit eszek, egyszerűen lement magától. Ja, és 3450g-al született, átlag súllyal.
2012. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 160cm vok, 56 kg val kezdtem 78 al mentem szülni. Sokat híztam, de a 12 hétig csak 2 kgot.


Szóval a végén ugranak fel a plusz kg ok. Ezért vigyázz.

2012. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 167 cm vagyok és 62kg-mal indultam. Ma vagyok pont 33+0 és reggel mértem a súlyom 67,6kg. Én ezt is sokallom kicsit, de majd meglátjuk... Félek, hogy eztán jön fel sok... Kicsit figyelj oda!
2012. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mar a kezdo sulyod is sok volt, nagyon figyelj oda, hogy milyen minosegu eteleket eszel es mennyit.

Egyebkent en pl a terhesseg elejen hiztam, a vegen mar csak keveset.

Olvass utana a norbi dietanak

2012. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne bantodj meg, de sok.

Nem voltal sovany akkor sem, amikor teherbe estel, kover sem voltal, de teljesen normal sulyod volt.

Igazabol az elso trimeszterben hiznod sem kellett volna, vagy max 1-2 kilot, meg most, 15 hetesen sem kellene 2-3 kilonal tobbnek fent lennie.


En az elso terhessegemnel voltam igy, mint te, annyi, hogy en 178 cm-hez inditottam 65 kilorol es mar az elejetol ettem jobban, gyorsan hiztam, 25 kg lett a vegere! Nem volt kenyelmes, nagyon nem, szoval kezdj el odafigyelni es te meg jobb lehetsz.


A masodik terhesseg alatt normalisan ettem, 178 cm-hez indultam 63 kg-mal es 74 kg-mal mentem szulni. A 20. hetre jott fel 2 kg, a 16. hetig semmi, pedig tenyleg normalisan etkeztem, ahogyan addig is.

Tapasztalatbol mondom: utobbi volt a kenyelmesebb es egeszsegesebb, vegig fitt voltam, jol ereztem magam.

2012. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!