Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vegyek a kisfiamnak...

Hol vegyek a kisfiamnak bakancsot? Bp.

Figyelt kérdés

2,5éves. Tegnap voltam a Deichmannban ,de nagyon drágák. 7-8ezer ft-ba kerülnek. Én olyan 5000ft-ot szánnék rá. Ennyiből a kínain kívül kapok valahol? Használt kizárva!

Vagy törődjek bele,hogy 8000ft-ért megveszek egy bakit,és hordja pár hónapot?!! :(



#jhmngbf
2012. okt. 30. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban vasárnap nagyon klassz vízálló, bélelt bakancsok voltak 3500ért.. Aldi/Lidl mindig van valami akció.
2012. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én Zuglóban veszem, a Tökmag Gyerekcipőboltban. Ott is 10,000 Ft körül van a bakancs ára, de mivel jó minőség, megéri (már ha megtudja venni az ember).

Igyekszem sokat ráadni, hogy legalább használja, de így is szinte új állapotban adom el tavasszal.

2012. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hm, én is a Deichmannban vettem a gyerekeimnek, fejenként 5-6 ezer Ft-ért.
2012. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a Keletinél vettünk idén bakancsot.A Krokodil cipőboltban.Eredetileg nagyon drága főleg a felnött része de ost a gyerekcipők jól le vannak akciózva:) Mi 4500ért vettünk egy őszi átmeneti cipőt mostanra és bakancsot:) Nyári szandiban már nem mehetett igy azt is kellett venni!:(
2012. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs, rossz a link, ilyet vettünk a fiamnak: [link]
2012. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én háklis vagyok a cipőkre, de téliből szerintem jó a kínai, mert

-3-4 hónapot tökéletes állapotban kibír, jövőre úgyis kicsi

-napi 1-2 óránál nincs többet a lábán


Az ovis szandira simán kiadok 8-10,000 ft-ot, mert abban van napi minimum 6-7 órát, meg a tavaszi-őszi nyári cipőre-szandira is, mert abban is van ennyit jó időben, de hótaposóra, bakancsra nem adok ennyit.

Most vettem Ázsia centerben 3000 ft-ért egy jó bakancsot (tök hasonló, mint az előbb belinkelt deichmannos), pedig szkeptikus voltam, meleg, bélelt, szőrös, jól össze van ragasztva, puha, hajlékony a talpa, és nem büdös, olcsó műanyagos, szerintem teljesen jó.

2012. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Voltam tegnap a Krokodilban is. Voltak leárazások, de képzelheted,hogy ki volt pusztítva. Vagy 30-as volt, vagy 20-as..

Volt 1490-ért hótaposó, abból csak 31-es volt már..:(((


Utána átmentem az Arénába, és 7-8ezer ft-ba kerülnek. A linken amit linkelt az utolsó, az jó is lenne, de az csak 25-ös méretig van. A fiamnak 27-es kellene.


Még akkor az ALDI-ban megnézem. Hátha..de félek már ott sincs méret..:(

Legfeljebb marad a Deichmann. Tiszta szívás ez a cipővásárlás!

2012. okt. 30. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!