Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiamnak 20-as...

11 hónapos kisfiamnak 20-as lába van. Tudok neki úgy venni téli cipőt (bakancsot), hogy az még jövőre is jó legyen?

Figyelt kérdés
Kb. mekkora lehet majd a lábmérete jövőre?
2011. jan. 7. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idős korban alaphangon egy évszakban kb egy számot nőtt a gyerkőim lába. Tehát ha egy évesen kb 18-19-es volt a lábuk, akkor 2 éves korukra 22-23-as.

De azt nagyon nehéz előre megmondani, hogy egy év múlva mekkora lesz a lába.

2011. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximum, úgy, hogy eleve nagyobbat veszel, mint amekkora most a lába. De szerintem nehogy már egy cipőn múljon az anyagi biztonságod. Ha már gyereked van számolj vele, hogy nem marad örökre kicsi.
2011. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha most kezd járni, jobb neki, ha nem túl nagy a lábára a cipő. Az én lányom 1 évesen 18-assal kezdte, még nincs 2 éves, de már 23-as a lába!
2011. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lányom is 11 hónapos, de én nem veszek neki bakancsot már. Még nem jár és szerintem ha el is indul kint a hidegben biztos nem rakom le, ha ki is megyünk betakarva, babakocsiban sétálunk, ahhoz meg nem kell bakancs, kap egy rendes első lépés kis cipőt a megfelelő méretben. Ami tavasszal lesz jó rá. Addig elleszünk a sporcipőben ami van neki. Jövőre pedig kap valami jó vastag Siesta bakancsot.
2011. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!