Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 86-os méret felett más is...

86-os méret felett más is nehezen talál ruhát a turiban a gyermekére?

Figyelt kérdés
Eddig simán meg tudtam szinte minden ruháját venni a turiban, most viszont alig találok a kisfiamnak vmit, pedig több turiba is járok, árucserekor is.
2012. nov. 1. 07:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, de itt is van Háda, legtöbbször oda szoktam menni. Nekem fiam van és a tapasztalatom szerint a turikban több a lányruha, mint a fiú. Még meg se született a kisfiam, amikor sikerült vennem a Hádába egy 86-os Nike melegítőnadrágot, apukám mondta, hogy minek vettem olyan nagyot, amikor még meg sincs a baba, de jól tettem, mert most csak 1-1 darabot tudok nagy ritkán venni.
2012. nov. 1. 10:38
 12/15 A kérdező kommentje:

A másik lehetőség: a bababörzék, viszont ott is 2 variáció van:

1. szép állapotú ruha drágán

2. agyonhasznált ruhák

2012. nov. 1. 10:40
 13/15 anonim ***** válasza:
én kislányomnak felsöt most összre egy csomot turiztam a hádába nagylajoson,és mindegyike alig használt de nadrágott én se tudtam venni béleltett.se semilyett elkapkodták vagy nem volt szép.
2012. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de igazad van, fiú cuccokból jóval kevesebb van, főképp a nadrágokból. Mi már a 128-as méretnél tartunk, és siralmas a felhozatal. Szerintem azért, mert a fiúk rendesen elhasználják a nadrágjaikat (a lányok inkább képesek vigyázni rá), ha csak a sajátomból indulok ki, képes két hét alatt leamortizálni bármilyen gatyát, és mire kinövi olyan állapotban vannak, hogy azt még családon belül is kínos továbbadni „játszósnak”.
2012. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én épp ezért tanultam meg pl melegítő alsót is varrni. A gyerkőcnek nem kell még hatalmas anyag, vannak helyek, ahol viszonylag olcsón kapható. De ha ismerős van, akkor pl azzal is meg tudnád olcsóbban varratni. Bár ez csak egy alternatíva. Egyébként tényleg így van: 86-104-es méret az, amikor a gyermekek legjobban nyúzzák a ruhákat, így turiban is kevés van.
2012. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!