Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves múlt a lányom, egy hét...

3 éves múlt a lányom, egy hét múlva kezdjük az ovit és bepisil alvásánál újra, mi lesz így az oviban?

Figyelt kérdés

Mióta tudja hogy ovis lesz (úgy 4-5 hete mondogatjuk neki hogy mennyit kell aludni addig) azóta ismét bepisil alváskor, pedig várja az ovit, amikor nyílt hét volt alig lehetett hazahozni, barátkozós, nyitott típus. Ebéd után megy a wc-re de csak ordít rajta és nem akar pisilni meg semmi. Leteszem aludni és 1.5 óra alvás alatt biztos bepisil. (2 éves korában lett nappalra szobatiszta, 2.5 éves kora óta alváskor se pisil be, éjjelre még adok rá pelust de abban is heti 2 szer van pisi 4-5ször semmi).

Nem tudom mi lesz így az oviban, mit fognak szólni, úgy értem, "hazaküldik" vajon hogy nem érett még rá? Nekem mindenképp kezdenem kell a munkát.


2012. nov. 2. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ovónéniknek meg kell értenie. Én két hónapja járok a fiammal oviba (nagyon nehéz eset a beszoktatása), és van egy kislány, akinek ugyancsak pszichés okok miatt pisilési problémája van. Neki kistesója született. Nap közben is bepisilt. Egy-két hét után rendbejött minden. Ne aggódj, csupán egy nagy adag váltóruhát csomagolj, és feltétlen beszéld meg az ovónénivel a visszaesést. Kizártnak tartom hogy ezért hazaküldenék, mivel már szobatiszta.
2012. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a probléma, annyi különbséggel hogy ő itthon nem pisil be, csakhogy sehol nem hajlandó pisilni, csak itthon így az oviba sem.Érdekes módon az első egy hónapban nem pisilt be egyáltalán, még alvásnál sem.Aztán októbertől egyre többet pisilt be alvásnál, most pénteken pedig nem csak alvásnál pisilt be, hanem délután az udvaron is.Egyenlőre azt kérték hogy vigyek gumilepedőt, de azt mondták ha 2-3 héten belül nem változik a helyzet akkor úgy veszik hogy nem szobatiszta és nem aludhat majd bent.
2012. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áá köszi a gumilepedő is jó ötlet, viszek is eleve mikor megyünk. Nem értem az egész dolgot, vagyis hát valahol igen, mert nem járt eddig sehova, csak velünk volt itthon végülis, úgyhogy biztos nagy váltás lesz neki hogy egész nap ott.
2012. nov. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!