Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereknek alváshoz füldugó? A...

B.Nikol kérdése:

Gyereknek alváshoz füldugó? A zajok miatt!

Figyelt kérdés
Kertes ikerházban lakunk anyósékkal! Külön bejárat stb.: Felső - alsó szint van elválasztva! Sajnos ők korán kelnek, és mivel nem teljesen hangszigetelt a ház és sok-sok ajtóval rendelkeznek (amelyet csapkodnak) illetve a székek húzogatása stb.: Már szóltunk többször és amennyire tudnak csöndben maradnak, de mégis jön fel zaj bőven! A kicsim jól viseli, én már kevésbé! Szerintetek adhatok a kicsinek füldugót, hogy ne keljen félnem attól, hogy felkel a zajokra reggel? Csak estére, a délutáni alvásnál nem használnánk! Szerintetek lehetséges lehet? Vannak már nagyon jó légáteresztős gyerek füldugók!
2012. nov. 2. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen felesleges.

Más típusú "zaj", de azért leírom, hogy nálunk a 3 gyerekünk 1 szobában alszik, egymás mellett vannak az ágyaik, és ha mondjuk az egyik hangosan sír (pl. fogzás, betegség miatt), a másik 2 akkor sem ébred fel rá.

2012. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak vegyél :) mi is kertes családiházban lakunk, egy forgalmas főút mentén, ami 2sávos, és a másik oldalán a vasút. Gyerekkoromban sem és most sem zavart sose a forgalom hangja,a gyerekeim is ebbe nőttek bele,sosem volt gond. Nagypapa ráadásul itthon vállalkozik,és mindenféle hangos gépekkel dolgozik a műhelyben. Más ki van akadva,hogy lehet elviselni, a gyerekek hogy tudnak pihenni.
2012. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolók már minden gondolatomat elmondták :)

Annyit fűznék csak hozzá, hogy mi is így lakunk, mi fent, anyósék lent. Anyósom 4-5 között kel, hétvégén reggel 7-re már kész az ebéd, addig folyamatosan ki-be járkál a házból, a kertbe, a pincébe stb. A kamraajtó akad, így nem1x arra kelünk hajnali 6-kor hétvégén...

A gyerekek ennek ellenére nagyon jó alvók, úgyhogy nekem eszembe sem jutna füldugót adni nekik.

2012. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hú! Köszönöm a válaszokat, és sokat segítettek! Már jobban tudok aludni, mivel írtátok, hogy máshol is ez van és nem kell fel a gyerek, így talán jobban elengedtem magam és mélyebben tudok aludni! Látom valahol még rosszabb a helyzet és optimisták az emberek! Köszönöm még egyszer!
2012. nov. 5. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!