Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Avent cumisüvegünk volt....

Avent cumisüvegünk volt. Nálunk már sehol nem lehet kapni hozzá 4es cumifejet. Most vegyek másik cumisüveget?

Figyelt kérdés
2 éves a fiam.Érdemes?megszokná az új formát?Mit tanácsoltok?
2012. nov. 3. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem találtam már sehol,azt mondták a dm-ben,hogy kb. 1 éve gondok vannak vele.Mi a vaterán vettünk originalt csomog cumifejet.


Most nem bántásból írom,de 2 évesnek,már nem való a cumisüveg.Miért nem használsz itatófejet hozzá?

2012. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 évesen én késsel vágtam rá lyukat, hogy jobban jöjjön az innivaló, de lassan már a pohárra is át lehet szoktatni!
2012. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenhez itatót vagy sima poharat használunk,de az esti tejet nem fogadja el pohárból.Van hozzá itatónk,adjam abból este?
2012. nov. 3. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Interspár?? Felénk ott még mindig kapható bár egyre fogy...

Nekem 3 és 1 éveseim vannak, mindkettő cumisüvegből issza még a reggeli esti tejet. A nagyobb értelemszerűen pohárból iszik minden mást, én nem érzem olyan tragédiának hogy még cumisüvegezik este reggel :))

2012. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyrészt a tejet nem nagyon lehet kimosni a legtöbb itatófejből.

Másrészt ne foglalkozz vele, ha abból esik jól neki, akkor igyon abból.:)

harmadrészt a tej bőven átfolyik a hármas lyukin is, negyedrészt ha lassan jön neki vágd ki nagyobbra.

2012. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon sokat kerestem,a Babavilágban kaptam végülis de olyat ami forgatható,nem 4pici lyuk van rajta!MEgszokták a gyerekek féltem mert másfél éves a kisebb de megszokta ő is!A nagyobb 3és fél és nekem sem fogadja el más üvegből a kakaót!

2012. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!