Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akar enni a fiam. Ti...

Nem akar enni a fiam. Ti mikor vinnétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen volt,mit mondott a doki?2 éves.Jön a foga is egy ideje,de nem tudom az lehet-e az oka...
2012. nov. 4. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk 2 nap után. Azért valamit csak eszik? Ropit? Inni szokott? Nálunk ha fáj a torka, akkor sem eszik.
2012. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet az oka! Inkább valami pépes ennivalót próbálj csak adni neki, meg levest tésztával összepréselt zöldségekkel. Ha egy nap alig alig eszik még nem nagy baj, ha más tünetei nincsenek ami betegségre utal, a fog miatt ezt úgyis megeszi ha éhes lesz. Ha viszont semmit nem eszik, és másnap sem hajlandó, főleg ha vannak egyéb tünetei is, akkor mindenképp nézze meg szakember! Semmibe nem kerül, te is megnyugodsz.
2012. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem le se tojnak a dokik, ha az az egyetlen gond, hogy nem eszik. Inni iszik, és néhány falatot eszik, viszont sok tejet iszik, mikor fogzik vagy fáj a torka.

Két napja kezdett megint rendesen enni, akkor már másfél hete csak csipegetett és ahogy írtam, sok tej és folyadékot fogyasztott. Na akkor már el akartam vinni dokihoz, de el kezdett enni.

2012. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!