Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagyjam sírni? Miért csak így...

Hagyjam sírni? Miért csak így alszik?

Figyelt kérdés
14 hós a lányom. Pár napja nem tud elaludni este, pedig látom, hogy fáradt. Nem éhes, nem szomjas stb, de szerintem jön a foga. Amúgy elaszik egyedül. Próbáltam ringatni, oda vettem magam mellé, de nem alszik. Aztán betettem a kiságyba, mert ki kelkett jönnöm, hallottam,hogy sírt, de mirr vissza mentem elaludt. Sosem hagytam sírni. Olyan lelki furdalásom van.
2012. nov. 8. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is valahogy ennyi idős volt, mikor már nem engedte hogy ringassam. Addig csak úgy aludt el, aztán egyik napról a másikra már nem, fészkalódott, nyüglődött. Letettem és úgy aludt el csak, igaz oda kellett bújnom mellé. Ha jön a foga, esetleg kipróbálhatnál valami homeos golyócskát rá. Ha tényleg ez a gond, mármint a foga, akkor nem hagynám sírni, de amiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mert ki kellett menned, és közben elaludt, még ha sírt is közben kicsit.
2012. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyedül alszik el, már kb fél éve nem hagyja, hogy rigassam, kimocorog a kezemből, csak gondoltam megpróbálom. Homeós bpgyót kapja, de napközben simán elalszik, csak este van ez...
2012. nov. 8. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

nem vagyok én sem a sírni hagyó - mániás, de ha KICSIT hayod, nem lesz baja! nekem csak "sztrájk" képpen szokott sírni, ha kijövök. mire leérek a lépcsőn (tetőtér beépítéses a háunk), abba is hagyja, mire visszamegyek a tesóval, addigra alszik is.


ennyire nem kell aggódni. van külnbség aközött, hogy hagyod pár (másod)percet, vagy hagyod, hogy üvöltsön fél órán át.

2012. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!