Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagyjam sírni vagy ne?

Hagyjam sírni vagy ne?

Figyelt kérdés

6 hós kisfiam éjjelente másfél óránként felsír és cicit kér,ha kiesik a szájából akkor felébred és üvölt.

Mit tegyek?Nem tudom így kipihenni magam...segítségem csak a férjem aki napközben dolgozik.


2010. júl. 31. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
nem lehet hogy éhes? azért sír fel másfél óránként? Én nem hagynám sírni. cumi esetleg? Vagy egy kis vízzel próbáltad megitatni? És hogy Apa menjen be hozzá?
2010. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cheesysnail ***** válasza:
0%
Ne vedd fel azonnal, mert megszokja és utána még ennyit sem fogsz pihenni. próbáljatok többféle babateát, vizet.
2010. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hagynám és nem is hagytam sírni. Szerintem is lehet, hogy éhes. Még elég pici, nem minden baba alussza át az éjszakát ennyi idősen, az anyatej könnyebben emészthető, mint a tápszer. Nem hiszem, hogy a víztől vagy apától megnyugodna. Nálunk is így volt, de a baba mellettem feküdt, és amikor csak akart, szopizott.
2010. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit csinál nappal? (Azért kérdem, mert ha nappal szépen alszik meg nézeget, és csak 3-4 óránként kér enni, akkor meg kell fordjtanod neki a nappalt és az éjszakát, és ha valóban ez a helyzet, akkor nézd meg a linket és a napirendről, az óráról meg a ceruzáról szóló részt. A te babád már nem újszülött, szóval mndent igazíts magatokhoz: ezek ötletek, nem utasítások - lényeg, hogy HA a gyerek nappal nyugodt és csak éjszaka ilyen, akkor ez is lehet a probléma, és van rá megoldás.

Ha nappal is ez megy, akkor vidd orvoshoz és kérj segítséget: hosszú távon a gyereknek se jó, hogy nincsenek legalább 3-5 órás egybefüggő alvásperiódusai, és akkor azt ki kell vizsgálni, hogy miért van. De ha nappal alszik, akkor a te feladatod felcserélni a rendszert és ezzel megoldani a problémát. Sok sikert!

[link]

2010. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 siva79 ***** válasza:

Szerintem éhes, és ne hagyd sírni(könnyen beszélek nálunk ilyen nem volt).Ha sír, oka van. Probáld meg valami laktatóval megetetni.gyümi, párolt zöldség stb.

sok sikert

2010. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Legtöbbször böfögnie kellett.

Köszi a válaszokat.

Észrevettem,h ha csak anyatejet eszik akkor éjjel jobban alszik.

2010. aug. 5. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!