Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hozza az ajándékot karácson...

Ki hozza az ajándékot karácsonykor? úgy értem mit mondtatok a gyereknek? TÉlapó, jézuska, szülők, stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Télapó. Tavaly rájöttek, hogy mi vagyunk az ajándékozók, viszont ugyanúgy játszottunk tovább a játékot mint eddig és nagyon élvezték.Idén is írnak levelet a Télapónak. :)
2009. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és erről szoktak beszélni oviban gondolom, nem okoz gondot hogy egyik gyereknél ez másiknál az? ja és akkor mi van dec.6án nálatok? bocsi de mi majd most kezdjük ezeket és kíváncsi vagyok
2009. júl. 8. 18:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézuska karácsonykor

dec 6 mikulás!

2009. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló vagyok. 6-án is a Télapó jár. Soha nem volt gond belőle. Bár az oviban volt régen egy kisgyerek aki a többiek arcába vágta, hogy nincs is Télapó, meg Jézuska se. A többiek meg is orroltak rá. Aztán szépen belenőttek. Ők maguk közt megbeszélték, hogy ki jár nálunk, s hogy kinek mit hozott az a bizonyos. Ja, meg egyszer hallottam, hogy az egyik gyerkőc mondta az annyának, hogy Móniéknál a Jézuska jár és a Móninak hercegnő Barbit hozott. Jövőre inkább neki írjanak. :D
2009. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
ha aktuális lesz,akkor Jézuska fogja hozni az ajándékot.a Télapó pedig nekünk hozza életünk legnagyobb ajándékát.
2009. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Karácsonykor a Kisjézus és az angyalkák segítik.

Dec. 6-án Mikulás, később elmondjuk azt is, hogy ki volt Miklós püspök.

A Télapó szót nem használjuk. Annyiból lehetne Nyáranyó is. :)

2009. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Mivel Jézuska nincs, nem akarom beetetni szegényekkel. Tudják hogy mi hozzuk :D
2009. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem az amerikai minta a szimpi mármint a Télapó/MIkulás, csak nem tudom mit kezdjek a dec.6-tal
2009. júl. 9. 21:14
 9/14 A kérdező kommentje:
meg hogy mit mondjak ha majd megkérdezi hgoy a többi gyereknél miért nem a mikulás van? meg hogy oda már dec 6 megy. stb
2009. júl. 9. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni valakit azért mert vallásos, bvagy épp nem vallásos??? Nem erről szól a demokrácia??... Jah, meg ez az oldal?...
2009. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!