Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az oviba külön vesztek bakancs...

Az oviba külön vesztek bakancsot/csizmát a gyereknek, vagy csak egyet? Most néztem rá jobban az ovis cipőjére, és nagyon le van harcolva, de nemcsak az orra, hanem felette is, tuti, hogy a bakancsot is elrendezi.

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Téli bakancsból nekünk egy van. Aldis, magas szárú, Tex-es bélelt bakancs. Tavaly is az volt, és nem ment tönkre. Télen jóval kevesebbet vannak az udvaron nálunk. Az őszi és tavaszi cipőkből van több, mert azt nagyon tönkre tették.

Ha gondolod, vegyél egy olcsóbb hótaposót és legyen az az ovis.

2012. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak van egy bélelt Dr. leo magasszárúja, de fogok neki venni egy hótaposót is, vízbe, sárba inkább azt hordja. Száraz időben meg jó lesz a másik.
2012. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 van neki, plusz egy hótaposó. Az egyik melegebb, a másik is szőrmés, de az kevésbé. Így 0 fok körül adom rá az egyiket, mínuszban a vastagabbat.
2012. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én veszek külön egyet az oviba,valamilyen olcsóbb kategóriájút és van egy "rendes"csizmája,amibe meg jár.
2012. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy itthonra, egy az oviba.

Mindkettő a tesójáé volt, de mintha új lenne, alig volt használva, mert a lányomnak volt több is.

(A lányomnak több színt is ráadtam a lábára.)

Én Tescoban vagy kínaiban vettem bélelt bakancsokat, csizmát.

2012. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!