Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar ebédelni a...

Miért nem akar ebédelni a lányom? Elöltessem vagy hagyjam csak eszik később valamit reggel evett nyuszigolyot tejjel azota semmit?

Figyelt kérdés

pedig szereti a pörköltet tésztával

2,5éves


2012. nov. 12. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom te hogy vagy vele, de én nem vagyok minden nap adott időben pont ugyanolyan éhes...vannak napok amikor beérem jó darabig reggelivel, vagy kihagyom valamelyik étkezést.

Erőltetni szerintem felesleges. megkínálod, nem kéri, hát nem kéri. Majd eszik később.

Ha egész nap nem enne, és inni sem akarna, akkor aggódnék (és feltételezném betegség lappang benne), de az még nem gáz, ha egy étkezést kihagy.

2012. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!