Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok itt anyuka aki...

Csak én vagyok itt anyuka aki nem tud elhelyezkedni Gyes után? Semmiféle munkahelyen? Most kezdete a kisfiam az Ovit.

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 13:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Én pontosan egy éve keresek munkát,nekem is óvodás a lányom,de nagyon nehéz.Eleinte voltak kikötéseim pl.hogy úgy kelljen mennem,hogy én tudjam vinni reggel a gyereket az óvodába vagy úgy végezzek,hogy én mehessek érte,hogy közel legyen stb.Most már semmilyen kikötésem nincs,csak dolgozni szeretnék,hálisten segítségem van gyerek szempontjából.
2012. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Valóban milyen érdekes, hogy tervekkel vágunk a jövőnek. Így legyen, vagy úgy legyen, mert így jó. Aztán rá kell döbbennünk, hogy már mindegy hogy van, csak munka legyen. Keserű és nagyon nehéz.
2012. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak azért mert gyesről térsz vissza. Ma már szinte mindenki így van vele ha van gyereke ha nincs.
2012. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

én is nagyon félek ettől a helyzettől,mert nekem még csak 1,5éves,de nem tudom mi lesz majd..!


a nagyobbik lányom ovis,és ott is sok anyuka panaszkodik,hogy nem találnak munkát! szóval nem vagy egyedül

2012. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Én is pont most néztem végig az egyik álláskereső rengeteg hiretését.... most 21 hónapos a lányom, de szeretnék menni 2 éves korában dolgozni, mert a munakhelyemre nem vesznek vissza... Itt helyben csak kihalásos alapon találni munkát, bárhová máshová mennék, vinnem kéne a kislányt magammal bölcsibe/oviba, mert máshogy nem tudom megoldani. És mindezt kocsival, mert a tömegközlekedés is pocsék... GYOMORGÖRCS!
2012. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Én is így vagyok sajnos. A lányom most volt 3 éves egy hete, már majdnem egy éve keresek munkát, de semmit nem találok, még csak vissza sem jeleznek. A számlák, hitelek sajnos nem várnak. Elkeserítő a helyzet.
2012. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
1.válaszoló vagyok,mint írta vki,hogy legtöbbször vissza sem jeleznek és ez tényleg így van,csak küldözgetem az önéletrajzokat és semmi válasz.Időnként,amikor telefonszámon lehet jelentkezni és tudok beszélni a munkát kínálóval akkor is az első 3 kérdésében benne van:hogy "gyermeke van?",én eddig mindig őszintén elmondtam,hogy van,mert úgy gondolom,ha esetleg össze is jönne a munka nem szeretnék hazudozni.Hiába mondom el,hogy betegség stb.esetén van segítség nem hiányoznék a munkából,de vagy nem hiszik el vagy nem tudom,de egyszerűen akkor már számukra nem vagyok ideális.És ez a legborzasztóbb,hogy pont az akinek ott a gyereke,akinek gondoskodnia kéne vkiről pont az nem kap munkát,sokszor a gyermeke miatt.
2012. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Szeptember óta keresek munkát, eddig sikertelenül. Napi 5-6 önéletrajzot elküldök, végzettségnek is megfelelőt, de már küldtem konyhai kisegítő, takarítói munkára is, sehonnan nem hívtak eddig vissza (vagyis csak a Zeptertől, de azt meg köszönöm szépen nem vállalom).
2012. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Én már majd egy éve keresek munkát, egy hete járt le a gyesem, és így már biztosított sem vagyok, erre most döbbentem rá. Fizetnem kell magam után a TB-t. Nincs elég fizetni való, most még ez is.
2012. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
huha nagyon gyorsan kaptam is választ és elég sokat is sajnos.... én szeptember óta keresek munkát már vagy 30 helyre küldtem önéletrajzot keresek nap mint nap én nagyon szeretnék már munkát akármit csak kapjak már érte pénzt.mert ez nagyon rossz a férjem dolgozik de hát az csak egy fizetés ,én is megtudnám oldani a gyereket ha úgy alakulna hogy lebetegedne.
2012. nov. 12. 14:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!