Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok itt anyuka aki...

Csak én vagyok itt anyuka aki nem tud elhelyezkedni Gyes után? Semmiféle munkahelyen? Most kezdete a kisfiam az Ovit.

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 13:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én 5éve vagyok itthon...2 gyerkőcöm született ez idő alatt..és most járt le a gyesem ...

Szerintem aki keres talál..

én 3 héttel kezdtem csak el a keresést gyes lejárta elött és másfél hét alatt 3 helyről hívtak..szálloda,étterem,és maszek..(cukrász vagyok)és még gyes lejárata elött kezdtem is...Szerintem nincs lehetetlen...Ha valaki jó referencialevéllel rendelkezik,és szereti amit csinál,és ezt látják az előző főnökei kollégái ill látszik rajta tuti nyerő egy állásinterjún....

2013. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!