Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok itt anyuka aki...

Csak én vagyok itt anyuka aki nem tud elhelyezkedni Gyes után? Semmiféle munkahelyen? Most kezdete a kisfiam az Ovit.

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 13:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

2 egyetemet végeztem, de 7 éve nem dolgozom a "szakmámban". Vállalkozó lettem. A Zepternél voltam 3 évig, irodai értékesítőként. Utólag több ott szerzett ismerősöm mondja,hogy örül, hogy eljöttem,mert túl jó voltam oda. Meglepődnek amikor azt mondom,hogy élveztem, most derült ki, hogy kicsit sajnáltak. Én is átmenetinek gondoltam, kalandnak fogtam fel, de mire "megtanultam", már nagyon élveztem és nagyon jól kerestem (350e fölött-- el a hat számjegyű összegekig--9-21 óráig-ig bent voltam, sokszor szombaton is, a férjem is "segített", jó hangulatban pörögtünk). Szerintetek is sajnálatraméltó vagyok?


Én azokat sajnálom, akik nem tudnak, vagy nem mernek valami újba kezdeni és akik tehetetlenül siránkoznak!

Amikor terhes lettem abba kellett hagynom. 2,5 éves a kislányom, most MLM üzletbe kezdtem...nem egy hagyományosba, hanem újszerűbe. Szerintem most is sokan sajnálkoznak... Ez is egy szakma, amit ha megtanul valaki és szorgalmas, szép eredményeket ér el....Tudom, hogy sokakat riaszt. Akivel együtt dolgozom pár éve még igen magas pozicióban volt, viszont érti az idők szavát....

Diákként is időt, energiát, pénzt kellett befektetni, ha valamit el akartunk érni!

...Szakirodalmat olvasok, jegyzetelek, képzésekre járok. Rengeteget fejlődtem, pár hét/hónap alatt...

Akinek nincs más lehetősége, miért nem próbálja ki, de úgy igazán komolyan?!

2012. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
na mi újság kinek sikerült már munkába állnia????
2013. márc. 21. 13:32
 23/31 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Dolgoztam kemény 1,5 hónapot, azt is 3 műszakban, váltóban a párommal. Így is necces volt, mert ő váltott engem, így ő hagyta itthon a gyereket (ha én éjszakás voltam, ő délelőttös, akkor 4től 7ig, ha én délutános voltam, ő éjszakás, akkor este 8tól fél 12ig volt itthon "egyedül", vagyis apóssal, sógorral, ki volt épp itthon). Májusban újra mehetek, de az már nagyon vészes lesz, mert após is dolgozni fog, így nem tudom, hogy fogom megoldani a gyerek elhelyezését azokra az órákra, míg egyikünk sincs itthon. Más nincs, még véletlenül se, pedig rendületlenül keresek. :(
2013. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Az én esetem kislányom betöltötte a 2 évet kivettem a szabijaimat ment bölcsibe ...én meg vissza is dolgozni hu örültem nagyon hogy visszavettek.../egy bank/áprilisban kezdtem melozni tavaj....

Oktoberben közölték hogy ennyi volt 10 év utánn ugyhogy decemberben telt le a felmondási idő azota munka nélküli vagyok sajnos...nem találok semmit..((a gyesem is lejárt már voltam ma a munkanélkülibe...semmi melo nincs ..((pedug már elvállalnék sok mindent..((de nem kellek..fiatalokat keresnek akiknek nics gyerek és lehetőleg pasi...

2013. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Egészségügyben dolgozó van köztetek? Én az vagyok ápoló a szakmám. Vissza várnak, de én nem szeretném a több műszakot, éjszakázást. Ezek után amit írtok még meglátom.
2013. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
én mennék még éjszakázni is ha kellenék valahová :(
2013. márc. 21. 18:28
 27/31 anonim ***** válasza:

24 es vagyok ...

ha ciki ha nem én elmentem munkanélkülire nem találtam csak olyat ami mellett nem is lettem volna itthon és a gyereket sem tudtam volna ellátni...a férjemről nem is beszélve aki soha nincs itthon mert sokat melozik...

Igy ez lett a vége de remélem találok hamarosan valamit...

2013. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
8-as és 23-mas vagyok. Hétfőn megyek Németországba dolgozni. Gyerek marad apával, nagyszüleivel.
2013. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
sok szerencsét!én nem mernék neki vágni.
2013. márc. 26. 18:48
 30/31 anonim ***** válasza:
"az ápoló vagyok" én sem mérnek elmenni egyedül, de volt kolléganőm, így elment és pár hónap múlva vitte a családot is. :) sikerült neki.
2013. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!