Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis kérdés? Véleményeket...

Ovis kérdés? Véleményeket szeretnék!

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 éves, de csak idén kezdte az ovit.


Mindenki nagyon aranyos (óvonénik, dadus)

Ma derült ki, hogy két nagyobb gyerkőc (6 évesek múltak) már többször bántották a fiamat.

Harapdálták, fejbe vágták játékokkal, csúfolják, fröcskölik stb...

:(


NAgyon szíven ütött, mert nehezen illeszkedik be, pici beszédhibája miatt nehezebben érthető mit mond, ezért is feszéjezve érzi magát.


Most azt mesélte az óvonéni, hogy elültetik az asztaltól (egy asztalnál ül a 2 bántó fiúval)


Viszont, mivel vegyes csoport valószínű csak a kicsik asztalánál lesz hely. Ma is ott ült már...


Mondja, hogy ő ezt em szeretné, mert ő már nem kicsi stb...

ÉS az ő régi asztalánál ül az a kislány akivel nagyon jól megértik egymást.


Tesójával sem ültethetik egy asztalhoz, mert "gerjesztik" egymást.

(vegyes csoport és az egy évvel fiatalabb tesóval egy csoportba járnak)


Szerintetek nem a 2 másik gyereket kellene elültetni?

Miért az én kisfiam élje meg még ezt is rosszul?


Nem tudom, hogy mit tegyek, szóljak vagy ne?

HAgyjam, hogy a közösség és az óvonők eldöntsék, hogy mi a jobb-helyesebb...esetleg nekik könnyebb?


Mert gondolom egy gyereket könnyebb elültetni, mint kettőt...


Mi a véleményetek?

Ti mit tennétek a helyemben?


Segítsetek ,mert ovis kérdésekben nagyon kezdő vagyok!


2012. nov. 13. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:

...bocsánat, mellé ütöttem, mert gyorsan írtam!

szóval: feszéLYezve

2012. nov. 13. 15:04
 2/5 anonim ***** válasza:
ha az én gyerekem lenne ebben a helyzetben, akkor én beszélnék az óvónénikkel, hogy szóljanak a 2 gyerekre, hogy ne bántsák a kisfiút. Aztán ha ez nem hatná meg a 2 gyereket, akkor szerintem a 2 kötekedő gyereket kellene szétszedni, egyedül biztosan nem csinálnák azt. Én nem a fiadat ültetném el, hanem a 2 másik gyerek közül az egyiket. Tedd ezt szóvá, hátha megteszik.
2012. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!


Az óvonénik beszélnek a két rosszalkodóval (nem tudom mennyire lesz hatásos) de igazad van, lehet, hogy tényleg őket kellene szétülteni, mert ők 3-an egy asztalnál ülnek!


Köszönöm az ötletet, mindenképpen megemlítem majd!

2012. nov. 13. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen beszélj az óvónőkkel!Állítsák már le a kötekedő gyerekeket!Mi az,hogy bántják?Nem,nem ez a megoldás,hogy a tiedet ültetik el!Szerintem is őket rendezzék el!Minden jót
2012. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Juci0320 ***** válasza:
100%
Én óvónő vagyok, és nálunk az sokszor bevált, hogy a rosszalkodókat ültettük a kisebbek asztalához. Ez nekik szégyen, mert ők már nagyok. Nem értem miért a te fiadat ültették oda... Ha az óvónőkkel nem juttok semmire, érdemes lehet bevonni a szülőket is. De előbb mindenképp az óvónőknek kell lépniük...
2012. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!