Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Járt már úgy valaki, hogy...

Járt már úgy valaki, hogy megvett egy drága játékot ajándékba és a gyereket nem érdekelte? Nem tudott vele játszani?

Figyelt kérdés
Kislányom 20 hós konyhát vennénk neki, vannak már neki apró edényei meg apró tűzhely, de az valahogy nem érdekli. Vajon a nagyal fog játszani?

2012. nov. 14. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Ne vedd meg, mèg kicsi hozzá!

Inkább egy zongorát, játék babakocsit, formabedobót, vagy valami zenélő villogó játékot vegyél.

Vagy játszó sátor, kisasztalt kisszékkel, rajztáblát...

2012. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk a kiskonyha nem jött be. Edényekkel szívesen játszanak, de a konyhát 1 hónap alatt megunta a két lányom. El is ajándékoztuk végül, mert csak a helyet foglalta.
2012. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor szerintem se vedd még meg neki,én mindig szoktam figyelni,játszóházban barátoknál itt ott hogy mivel játszik mihez ragaszkodik,ennek ellenére vettem már neki drága játékot ami nem kötötte le,még várj vele lehet jövőre bejön neki,vagy egyáltalán nem is fogja érdekelni.
2012. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, pont erre gondolok, hogy lehet 1-2 napig érdekli, de utána? Mit tud vele csinálni?
2012. nov. 14. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk azt hittem szuper lesz az ugrálóvár, de egy nap után megunta, játszóházban sem megy bele, max 1x lecsúszik, ő autómániás kisfiú, de valami iszonyatosan, mindenféle csak legyen kereke és csináljon valamit, ki lehessen nyitni, legyen hozzá kisember, stb...18 ezer kidobás volt, pedig annyira hittem h szeretni fogja :(
2012. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kis edények nem érdeklik akkor a konyha sem fogja lenyűgözni. A fiam minden nap főz, de a tűzhely a dohányzó asztal alja, a edények meg dobozok, fedő pedig rongy, ételek építőkockák meg minden apróság. A játék konyha edényekhez hébe-hóba nyúl, dobozból készítettünk neki tűzhelyt, kétszer használta. 2,5 éves.
2012. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

már ha eleve ez a téma nem érdekli akkor miért kapna ilyet? szerintem butaság lenne.

másik meg az, hogy az életkora se ott tart, hogy szerepjátékozzon, majd jövőre vedd meg neki, egyébként is 3 éves kor felett ajánlott, ő még 2 sincs.

olyat vegyél aminek örülne, erről szól az egész :)

2012. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés olyan dolog van,amit ne unnának meg 1-2hónap alatt...Ilyenkor összecsomagolom,elteszem és 2-3hónap múlva ismét előveszem...Én sem szeretnék hónapokig egy dologgal játszani...

Amúgy én kislányom is annyi idős lesz karácsonykor,ő kap konyhát,duplot,és babát a családtól,majd választ melyik lesz az aktuális kedvenc,többit meg félre rakom..

2012. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most figyeljétek hányan lepontoznak majd engem ezért!.:) Szóval az én fiam 1évig könyörgött az elektromos autóért. Kuporgattunk, beleszállt mindenki aki csak tudott hogy megtudjuk venni. Az árát szándékosan nem írom meg, legyen elég annyi hogy sok tízezerbe került. Megkapta, el sem hitte hogy az övé...azóta talán 2szer ha ült benne.:(( A férjemet nagyon bántja hogy így alakult, nem mellesleg engem is, de mit tudok tenni...hát ennyit a drága játékról.:(
2012. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Talán attól is függ, hogy milyet vesztek neki.


[link]


Mi ezt vettük a lányunknak, 16 hónapos volt tavaly karácsonykor, amikor kapta. Ahogy nő, úgy fejlődik a játéka a konyhával, először csak ki-be pakolászott, most már főz, süt, ebédet vagy vacsorát visz apának, nagyon édes. Ha átjön hozzánk ismerős kisgyerek, a konyhával mindig játszanak.


Idén karácsonykor ezzel bővítjük a kiskonyháját:


[link]

2012. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!